تیزهای ویدئویی


111 copy

تیزر معرفی سامانه

222 copy

تیزر چرا ما؟

222 copy

تیزر چرا ما؟

111 copy

تیزر معرفی سامانه

[site-list sort=alpha showtag=1]

قابلیت های سامانه

website

قالب ها

سامانه اقتصاد پیشرو دارای بیش از ۳۲۰ دموی قالب پیشفرض مناسب برای وبسایت های شرکتی، فروشگاهی و سازمانی می باشد که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها ساخته شده و با تمامی مرورگر های روز دنیا سازگار می باشد. همچنین شما می توانید پس از بارگزاری قالب های پیشفرض به سلیقه خود آنها را نیز ویرایش کنید.
setting

شخصی سازی

دو ویرایشگر پیشرفته سامانه اقتصاد پیشرو به شما این امکان را می‌دهد که در وب سایتتان متن ها، تصاویر، ویدئو ها و حتی لایه بندی های متعددی را ایجاد، ویرایش و حذف کنید. سیستم اختصاصی برای اسلایدر ها ، قابلیت تبدیل و بهینه سازی ویدئو ها ی شما به فرمت های قابل پخش در وب تنها با چند کلیک ....
www_globe

دامنه

با سامانه اقتصاد پیشرو شما می توانید دامنه اختصاصی خود را ثبت کرده و به وبسایت خود متصل کنید. همچنین چنانچه شما دامنه ای از قبل دارید می توانید درخواست انتقال آن را داده و به وبسایتتان متصل نمایید. در کنار امکانات بسیار سامانه برند خود را حفظ نمایید.
responsive

واکنشگرا

تمامی وب سایت هایی که با سامانه اقتصاد پیشرو ساخته میشوند به صورت اتوماتیک واکنش گرا می باشند یعنی مناسب برای مشاهده در تبلت و موبایل هستند همچنین پنل مدیریت وبسایتتان به راحتی از طریق موبایل و اپلیکیشن قابل اتصال و استفاده می باشد.

سامانه اقتصاد پیشرو در رسانه ها