واگذاری ۱۲۵۰۰ میلیارد تومان سهام برای تامین کسری صندوق بازنشستگان فولاد
فروردین -۱۱۸۳, ۷۷۷
سهام دو شرکت پتروشیمی واگذار شد
فروردین -۱۱۸۰, ۷۷۷

جزئیات مزایده ۲.۵ هزار میلیاردی خصوصی سازی در روز دوشنبه

جزئیات مزایده ۲.۵ هزار میلیاردی خصوصی سازی در روز دوشنبه

سهام دو شرکت، یک ملک و تعداد ۳۶ جایگاه سوخت دولتی به ارزش کل پایه ۲۵ هزار میلیارد ریال فردا، در آخرین مزایده امسال خصوصی سازی روی میز فروش می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سهام دو شرکت و یک ملک دولتی به همراه ۳۶ جایگاه سوخت دولتی فردا(۲۴ اسفند) در آخرین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی در مجموع به ارزش کل پایه ۲۵ هزار و ۲۸۴ میلیارد و ۳۵۹ میلیون و ۸۰ هزار و ۸۳۳ ریال روی میز فروش می رود. بر اساس این گزارش؛ تعداد ۱۲ هزار و ۵۰۰ سهم پتروشیمی دماوند معادل ۱۰۰ درصد سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم یک میلیارد و ۲۱۱ میلیون و ۵۱۰ هزار و ۱۶ریال و ارزش کل پایه ۱۵ هزار و ۱۴۳ میلیارد و ۸۷۵ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به وکالت از شرکت مادر تخصصی ملی صنایع پتروشیمی در روز ۲۴ اسفندماه جاری به مزایده گذاشته می شود.
سپرده شرکت در این مزایده ۴۵۴ میلیارد ریال عنوان شده است و خریدار در صورت برنده شدن ۲۰ روز کاری مهلت دارد ۱۰ درصد مبلغ پیشنهادی خود را به صورت نقد و بقیه را در اقساط ۸ ساله پرداخت کند.
همچنین بلوک ۹۹٫۹۰۲۴ درصدی نیروگاه سلطانیه زنجان به قیمت کل پایه ۹ هزار و ۶۸۳ میلیارد و ۶۸۴ میلیون و ۳۸۰ هزار ریال در این روز به صورت ۱۵ درصد نقد و بقیه اقساط ۷ ساله با مبلغ سپرده ۲۹۰ میلیارد و ۵۱۰ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۴۲۰ ریالی، به همراه یک ملک دولتی متعلق به شرکت نخکار به ارزش کل پایه ۲۵۳ میلیارد و ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال فردا روی میز فروش می رود.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *