ایران خواستار از سرگیری کمک‌های فنی آنکتاد شد
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
اولویت شرکت شهرکهای صنعتی البرز در سال۹۵تحقق پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب است
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

اطلاعیه شماره ۲۰ ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر


اطلاعیه شماره ۲۰ ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ویژه نوروز ۹۵ منتشر شد.

با عنایت به پایان تعطیلات نوروزی و بازگشت مسافران و گردشگران به شهرهای خود، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر ضمن آرزوی توفیق برای هموطنان برای شروع سال کاری جدید، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر نمود.
از مشارکت همه سازمان ها و نهادهای دولتی، عمومی و بخش خصوصی در قالب ستاد  که با ایجاد هم افزایی در ارائه خدمات به مسافران و گردشگران و زائران به صورت شبانه روزی همکاری داشته اند نهایت سپاسگزاری بعمل می آید.
 از هموطنان عزیزی که در طول مدت اجرای طرح با مامورین و مسئولین دستگاه های خدمات رسان نهایت همکاری را داشتند؛ صمیمانه تشکر نموده و امیدواریم این همراهی بطور مسئولانه در طول سال ادامه یابد.
همچنین از جوامع محلی و میزبان در همه استان های کشور که پذیرای مسافران و گردشگران بودند و با میهمان نوازی خود موجب رفاه و رضایت خاطر مسافران شدند؛ کمال امتنان را دارد.
از تمامی  نیروی های نظامی، انتظامی و امدادی به ویژه جوانان، تشکل ها و هموطنانی که به صورت داوطلبانه در ایام نوروز مشغول خدمات رسانی بوده اند و به طریق اولی کلیه اعضا و فعالان عضو ستاد های اجرایی خدمات سفر استان ها و خانواده های آنان تشکر و قدردانی می گردد.
با عنایت به مصوبه هیات وزیران مبنی بر دائمی بودن فعالیت ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر لازم است ستادهای اجرائی خدمات سفر استان ها برنامه ریزی لازم جهت ایجاد انسجام در ارائه خدمات در طول سال، بویژه ایام پر ازدحام سفر را در دستور کار خود قرار داده و همچنین ارزیابی های لازم در خصوص عملکرد دستگاه ها در ایام سفر و تمهید برای رفع چالش ها، نقاط ضعف و نیاز سنجی برای ارائه خدمات مناسب برای مسافران وگردشگران را ملحوظ نظر قرار دهند.
سامانه جامع اطلاعات گردشگری و پاسخگویی به شکایات: ۰۹۶۲۹
سامانه اطلاع رسانی پیامکی جاذبه های گردشگری: ۷۰۷۰Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *