کودهای کشاورزی برای حضور در نمایشگاه‌ باید تاییدیه گواهی ثبت ارائه کنند
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
کارگاه آموزشی یکروزه ” آشنایی با سرمایه گذاری خارجی در قالب ترتیبات قراردادی”
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

بازدید ۲۲۰ هزار گردشگر از بهبهان در نوروز ۹۵


رئیس اداره میراث فرهنگی بهبهان خبر داد:

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهبهان گفت: در ایام نوروز بیش از ۲۲۰ هزار نفر از آثار تاریخی و گردشگری بهبهان بازدید کرده اند.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه ستاد خدمات سفر خوزستان، امیرمنصور صفوت اظهار کرد: از ۲۷ اسفند ماه ۹۴ تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۵ بیش از ۱۲۰ هزار نفر در مجموعه شهرستان بهبهان اقامت داشتند و ۲۲۰ هزار نفر از آثار تاریخی، فرهنگی و جاذبه های گردشگری شهرستان بهبهان دیدن کردند.
وی ادامه داد: قلعه مدرسه، روستای تاریخی پشکر، تنگ تکاب، پارک ساحلی خارستان و مارون، عمارت تاریخی محسنی و خانه تاریخی منصوری، منطقه گردشگری تشان، امامزاده حیدر(ع) و امامزاده شاه فضل(ع)، منطقه گردشگری منصوریه، امامزاده ابوذر(ع) و منطقه گردشگری زیدون از جمله مکان‌هایی هستند که بیشترین بازدیدکننده را نسبت به سایر مکان‌های شهرستان بهبهان داشتند.
دبیر ستاد نوروزی بهبهان تصریح کرد: با توجه به نظرسنجی انجام شده همه از خدمات ارایه شده راضی بودند.
وی افزود: در طول این مدت از نظر امنیتی هیچ مشکلی پیش نیامد و همچنین برنامه‌های جانبی همچون نمایشگاه صنایع دستی در عمارت تاریخی محسنی با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد.
این مقام مسئول گفت: در ایام نوروز نظارت‌های شبانه‌روزی بر مراکز اقامتی و گردشگری شهرستان اعمال شد که بیش از ۱۲۳ مورد بازدید نظارتی در ایام نوروز صورت گرفت و خدمات‌دهی در شرایط مطلوب ارزیابی شده است.Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *