ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی- کاربردی
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
اعلام آمادگی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و آژانس تشویق تجارت و سرمایه گذاری کره جنوبی (KOTRA) جهت گسترش همکاری ها
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

کسب رتبه نخست کارگزار خوشه های کسب وکار شرکت شهرکهای صنعتی قم در کشور


استاندار قم و معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اهداء لوحی از کسب رتبه نخست شرکت شهرکهای صنعتی استان قم بعنوان کارگزار خوشه های کسب وکار کشور تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم، سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار با معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم که به مناسبت ۲۱ مرداد “روزحمات از صنایع کوچک” برگزار شد با اهداء لوح تقدیری، کسب رتبه نخست شرکت شهرکهای صنعتی استان بعنوان کارگزار خوشه های کسب وکار کشور را نشانه همدلی همه دستگاههای استان دانست.

وی در این دیدار با بیان اینکه جوان بودن مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی قم یک امتیاز بالا بشمار می رود گفت: این مقام بدست آمده بواسطه حمایت ها و همکاری سایر دستگاهها و عملکرد خوب این شرکت است و امیدواریم با تلاش های بیشتر ضمن حفظ این دستاورد قله های ترقی بخش های دیگر نیز بدست آید.

استاندار قم ضمن اعلام حمایت همه جانبه مجموعه استانداری و سایر دستگاه ها از بخش صنایع کوچک و شهرک های صنعتی قم خاطرنشان ساخت: توافق صورت گرفته بین ایران و کشورهای جهانی در آینده ایی نه چندان دور فضای جدیدی را پیش روی استان قم و بخش صنعت قرار می دهد و ما از امروز خود را آماده سرمایه گذاری و توسعه صنعتی کرده ایم.

وی توجه به تامین زیرساخت ها و رفع نیاز واحدهای صنعتی را مد نظر قرارداد و تصریح کرد: امروز استان قم از کمبود آب رنج می برد و نیاز اصلی صنعت نیز آب است؛ استان می تواند با مدیریت صحیح و تخصیص درست ضمن رفع کمبودهای استان آب مورد نیاز شهرکها و نواحی صنعتی استان را نیز تامین کند.

فرجی معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران نیز در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد شرکت شهرکهای صنعتی قم این شرکت را جزء برترین های کشور معرفی و برضرورت حمایت و تامین نیازهای شهرکهای صنعتی توسط مجموعه دستگاه های استان تاکید کرد.

وی با بیان اینکه با رفع تحریم ها در آینده شاهد رشد فعالیت های تولیدی و افزایش مصرف انرژی در بخش صنعت روبرو خواهیم بود تاکید کرد: برای اینکه فردا با مشکل برق و آب و زمین مورد نیاز سرمایه گذاران روبرو نشویم از امروز باید به فکر رفع آنها باشیم.Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *