افتتاح یک واحد پذیرایی در رشت
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
تبیین مسیر راه سرمایه گذاری خارجی در بازار سرمایه کشور
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

اشتغالزایی نیازمند همکاری گسترده بخش دولتی و خصوصی


معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی گفت: اشتغالزایی نیازمند همکاری گسترده بخش دولتی و خصوصی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی، سید حجت ذاکر گفت: امروز اشتغالزایی پایدار و مولد یکی از دغدغه های مهم برای تحقق”اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” است که تحقق آن نیازمند همراهی، هماهنگی و تعامل سازنده بین بخشی است.

عضو هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی افزود: استان خراسان رضوی به لحاظ موقعیت ممتاز و استراتژیک در بخشهای مختلف کشور قابلیت رشد بیشتر و استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی را دارد که در این زمینه مسئولان با همکاری سرمایه گذاران می توانند، فضای صنعتی را تحقق بخشند.

وی خاطر نشان کرد: موضوع اشتغالزایی در این استان نیازمند همکاری گسترده بخش دولتی و خصوصی است که شرکت شهرکهای صنعتی استان زمینه مناسبی برای حضور سرمایه گذاران ایجاد کرده و آماده تعامل کامل با سرمایه گذاران است.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت شهرکهای صنعتی خراسان رضوی از سرمایه گذاران بخش صنعت دعوت کرد تا با سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی استان از مزایا و تسهیلات این مناطق بهره مند شوند.

سید حجت ذاکر گفت: در استان خراسان رضوی ۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی قابل واگذاری وجود دارد که توانسته زمینه بسیار مناسبی در راستای سرمایه گذاری و اشتغالزایی ایجاد کند.

وی همچنین همراهی و همکاری مسئولان و سرمایه گذاران را در جهت توسعه استان لازم دانست و افزود: هر کدام از این ارکان وظایف مهمی را در این زمینه بر عهده دارند و کوتاهی در این زمینه می تواند، نتایج فعالیت های دیگر بخش ها را با مشکل مواجه کند.

وی تصریح کرد: بخش دولتی و خصوصی باید به عنوان دو قطب همراه و همگام در راه توسعه و پیشرفت صنعت گام بردارند تا زمینه های ایجاد رکود در بخش صنعت از بین رود.Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *