استقبال مردم کابل از نمایشگاه اختصاصی ایران+گزارش تصویری
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
تاکید استاندار قم برضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی در شهرکهای صنعتی
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

انجام مطالعات علمی و آزمایشگاهی بر روی مواد و مصالح


براساس تفاهم نامه ای میان پژوهشگاه میراث فرهنگی و پژوهشگاه مواد و انرژی صورت می گیرد

براساس تفاهم نامه ای میان پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و پژوهشگاه مواد و انرژی این دو مرکز در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی ، انجام پروژه های تحقیقاتی مشترک ، مطالعات علمی و آزمایشگاهی بر روی مواد و مصالح و…همکاری می کنند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ، فرح سادات مدنی مسئول امور آزمایشگاه‌های پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی پژوهشگاه با اعلام این خبر گفت : این پژوهشکده با مجموعه‌ای از متخصصان در زمینه‌های مختلف علوم در راستای اهداف پژوهشی حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی، همواره خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای را به پژوهشگران سایر مراکز و دانشجویان رشته‌های مختلف مرتبط با میراث فرهنگی، در دستور کار داشته است. 
او افزود: پیرو امضای تفاهم نامه میان پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری  و پژوهشگاه مواد و انرژی و انجام مذاکرات و نشست‌های کارشناسی همکاری های علمی در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی بین دو مرکز آغاز شد.
 به گفته مدنی ، نقاط مشترک این پژوهشکده با پژوهشگاه مواد و انرژی در خصوص انجام مطالعات علمی و آزمایشگاهی بر روی مواد و مصالح از مهمترین عوامل شروع این همکاری‌ ها بوده است. 
او تصریح کرد :همکاری‌های پیش‌بینی شده، این امکان را فراهم می‌کند تا علاوه بر برخورداری از تجربیات و توانمندی‌های نیروی انسانی کارآزموده از تمامی تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی موجود در دو مرکز برای انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و بهره‌برداری از ظرفیت‌های فنی و آزمایشگاهی در زمینه‌های مختلف استفاده بهینه شود.Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *