انجام مطالعات علمی و آزمایشگاهی بر روی مواد و مصالح
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
ملاقات هیات بزرگ اقتصادی ایالت برمن آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

تاکید استاندار قم برضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی در شهرکهای صنعتی


استاندار قم توجه به تاکیدات رهبر انقلاب در اجرایی نمودن اقتصاد مقاومتی برای خروج از مشکلات اقتصادی و رونق تولید را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم؛ سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار سال جدید مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اظهارداشت: مدیران استان باید تمام تلاش خود را برای تحقق عملی اقتصاد مقاومتی بکار گیرند.

وی به نقش و جایگاه شهرکهای صنعتی در تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: سرمایه گذاری در تولید و صنعت بعنوان ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی نیازمند توجه و همکاری همه مدیران می باشد که در این میان شهرکهای صنعتی جایگاه ویژه ای دارند.

استاندار قم تاکید کرد: تمام بسترهای جذب سرمایه گذار در شهرکهای صنعتی و استان قم باید فراهم شود تا شاهد رونق اقتصادی در قم باشیم.

امیر طیبی نژاد مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان نیز با ارائه گزارشی از اقدامات این شرکت در خصوص اقتصاد مقاومتی در سال گذشته اظهارداشت: رویکرد این شرکت در سال جاری تداوم نگاه اقتصاد مقاومتی در ارائه خدمات به تولید و صنعت است.

وی اقدام و عمل شرکت شهرکهای صنعتی قم در اقتصاد مقاومتی را سبب موفقیت های فراوان عنوان کرد و گفت: مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت تمام تلاش خود را برای تحقق خواست رهبر انقلاب که همان خدمت رسانی به سرمایه گذاران و فعالات عرصه تولید و صنعت در شهرکهای صنعتی بعنوان خاستگاه اقتصاد مقاومتی است بکار خواهند بست.

 Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *