افزایش ۸ درصدی میهمانان نوروزی در هرمزگان
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
کارگاه آموزشی یک روزه ” آشنایی با روشهای تامین منابع مالی بین المللی “
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵

ناحیه صنعتی طارم قزوین آماده واگذاری شد


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در راستای سیاست دولت در هدایت و احداث شهرکها و نواحی صنعتی جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته، واگذاری ناحیه صنعتی طارم به متقاضیان سرمایه گذاری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، ” عبدالقهار ناصحی ” با اعلام این مطلب گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی استان و استقبال صاحبان صنعت جهت سرمایه گذاری در این استان خصوصاً شهرکهای صنعتی با تکمیل پروژه‌های زیربنایی شامل زیرسازی و جدول گذاری خیابانها، آسفالت بلوار ورودی، شبکه روشنایی، شبکه توزیع برق و آب، چاه آب و مخزن هوایی آب احداث شده و خط انتقال اختصاصی برق نیز در حال تکمیل است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری در این ناحیه صنعتی گفت: تاکنون برای احداث و ایجاد ناحیه صنعتی طارم بالغ بر ۱۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

ناصحی از انعقاد قرارداد یکهزار و ۱۵۰ واحد با سرمایه گذاران تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی خبر داد و گفت: بیش از نیمی از واحدهای صنعتی مذکور با سرمایه گذاری ۱۵ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی ۲۰ هزار نفر به بهره برداری رسیده اند.Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *