تجمیع حمایت از کسب و کارهای نوپا با مرکز توانمندسازی
فروردین ۱۵, ۱۳۹۵
آغاز به کار رسمی بانک سرمایه‌گذاری زیر ساخت آسیا ” AIIB”
فروردین ۱۶, ۱۳۹۵

شهرکهای صنعتی بستر مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی گفت: شهرکهای های صنعتی به عنوان بستر مهمی برای عمل به شعار سال و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی،‌ سیدمرتضی نیرومند اسکویی در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی در تبریز، اظهار کرد: شاه بیت اصلی اقتصاد مقاومتی صنعت و تولید به شمار می رود و رشد و شکوفایی تولید به عنوان مولفه اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی در بستر شهرکهای صنعتی محقق خواهد شد.

وی افزود: در سال جدید سعی خواهیم کرد تا مشکلات شهرکهای صنعتی و موانع اداری احتمالی مرتفع شده و برای جذب سرمایه گذاران جدید برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد: در این راستا با حمایت های استاندار آذربایجان شرقی ضمن احصای مشکلات شهرکهای صنعتی، بازدیدهایی به همراه مدیران دستگاه های مرتبط از شهرکهای صنعتی طراحی خواهد شد تا دستورات لازم جهت رفع مسایل و مشکلات موجود صادر و اقدام لازم به عمل آید.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی اضافه کرد: دسترسی شفاف سرمایه گذاران به اطلاعات مورد نیاز شهرکهای صنعتی یکی از برنامه هایی است که جهت شکوفایی تولید در سالجاری مد نظر قرار خواهد گرفت و تلاش می شود تا تحولی در زمینه واگذاری زمین به سرمایه گذاران ایجاد شود.

وی گفت:‌ جذب سرمایه گذاری خارجی با توجه به وجود زیرساخت و بستر مناسب در شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی جزو اهداف امسال به شمار می رود و امید داریم با دستمایه قرار دادن امنیت و همدلی موجود در استان بتوانیم از چنین ظرفیتی نهایت بهره برداری را به عمل آوریم.

نیرومند اسکویی در ادامه با اشاره به اهمیت رسانه ها در ایجاد فضای مثبت سرمایه گذاری در استان، افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان معتمد نظام و مردم بازوی کمک رسان مهمی برای دستگاه های اجرایی است و ما نیز در سال جدید تلاش خواهیم کرد از ظرفیت های این خبرگزاری مهم نهایت بهره برداری را به عمل آوریم.

                                   Source link

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *