برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان فسا > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
ابتکار چین در جذب سرمایه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: در طول سه سال گذشته ۵ شهرک و ناحیه صنعتی در گیلان به بهره برداری رسیده است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، طهمورث لاهوتی اشکوری با ذکر اینکه شهرکی در استان وجود ندارد که فاقد آب یا برق باشد، خاطرنشان کرد: حدود ۴۷ لیتر بر ثانیه آب برای واحدهای صنعتی تامین کردیم در حالی که اکثر شهرک ها و نواحی صنعتی کشور با مشکل کم آبی مواجه هستند و ۷۱ مگاوات برق در طول مدت سه ساله به قدرت برق موجود شهرک ها و نواحی صنعتی اضافه نمودیم و برای ۶ شهرک و ناحیه صنعتی گاز ایجاد کردیم و بحث تلفن ثابت هم فقط ۴ مورد باقی مانده بود که آن هم تامین شد.


لاهوتی افزود: در۶موقعیت صنعتی ماشین آتش نشانی تامین شد؛ در حالی که تا پیش از این در هیچ کدام از این موقعیت ها ماشین آتش نشانی وجود نداشت و همچنین ایستگاه و پرسنلی که مرتبط با این موضوع باشد نیز تامین شد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در ادامه به مسائل بیمه ای واحدهای صنعتی اشاره کرد و گفت: به دلیل اهمیت موضوع، حدود ۷۰ درصد از هزینه بیمه واحدها ( براساس تفاهم نامه ای که سازمان شهرک ها با بیمه ایران تنظیم کرد) را از طریق منابع ملی که در اختیار ما قرار گرفته پرداخت کردیم.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در ادامه از بهره برداری ۵ شهرک و ناحیه صنعتی در طول سه سال گذشته خبر داد و گفت: ۲۸ موقعیت صنعتی استان را در طول سه سال گذشته به ۳۳ موقعیت افزایش دادیم و همچنین قانون قبلی واگذاری اداره امور شهرک ها و نواحی صنعتی را که پیش از این در استان اجرا نشده بود، اجرا کردیم.


لاهوتی اشکوری همچنین با بیان اینکه برای ۲۳۴ هکتار اسناد مالکیت گرفتیم و برای ۴۵۷ هکتار از این اراضی اسناد تفکیک انجام داده شد، خاطرنشان کرد: سند ثبتی واحدهای صنعتی ای که به بهره برداری می رسند و دیون دولتی را پرداخت می کنند، با همکاری سازمان ثبت اسناد واگذار کردیم تا بهره برداری های بعدی جهت اخذ تسهیلات یا مواردی از این دست با مالکیت خودشان باشد.


 مطلب شهرک صنعتی بدون آب و برق در گیلان وجود ندارد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *