استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد : – مجله خبری اقتصاد پیشرو

شورای شهر تهران می‌تواند در ترویج صنایع‌دستی کمک کند/ صنایع‌دستی می‌تواند موجب توسعه شهرها و محرومیت‌زدایی شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
از نقد تفکیک تا آغاز مجدد طرح رونق – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان، حسینعلی سارانی اظهارداشت: این بازدید پس از آیین بازگشایی نمایشگاه انجام شد.


وی ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان با ذکر وضعیت شهرک های صنعتی استان، لیست پژوهش ها و پایان نامه هایی که تاکنون مورد حمایت قرار گرفته و همچنین ارایه لیستی از عناوین پژوهشی پیشنهادی مصوب نسبت به معرفی کارکردهای شهرک ها و نواحی صنعتی و ارتباط آن با دانشگاه اقدام می کند.


رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از امروز تا روز ۱۸ آذر ماه در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان دایر است.


سارانی تاکیدکرد: ساعات بازدید از نمایشگاه ۸ لغایت ۱۲ ظهر و ۱۶ لغایت ۲۰ در نظر گرفته شده است.


وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته همکاران از حوزه های مختلف در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.


 مطلب استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *