شورای شهر و شهرداری تهران کار فعالان گردشگری را تسهیل کنند > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
چشم انداز مثبت صنعت دارو – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز با اعلام این خبر گفت: تور صنعتی بازدید مقامات قضایی البرز از شهرک های صنعتی نظرآباد و سپهر با حضور رئیس کل دادگستری استان و دادستان کرج و روسای کل محاکم قضایی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز، جهانگیر شاهمرادی با بیان اینکه به طور قطع این بازدیدها از شهرک‌های صنعتی استان توسط مقامات قضایی البرز ادامه دارد، افزود: برای حل شدن مشکلات بخش صنعت حضور فیزیکی و دیدن مشکلات از نزدیک می‌تواند در حل آن بسیار تاثیرگذار باشد و بر اساس آن به صورت ملموس در مورد مشکلات تصمیم‌گیری خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه برگزاری این تورهای صنعتی می‌تواند به رفع مشکلات واحدهای صنعتی کمک کند، تصریح کرد: در این راستا تور صنعتی که با حضور قضات، اصحاب رسانه، مدیران اجرایی برای آشنایی با مشکلات واحدهای صنعتی برگزار شده است.


جهانگیر شاهمرادی با اشاره به امنیت پایدار کشور، اظهارداشت: این امر موجب شده تا رغبت سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در طرح های اقتصادی ایران و البرز بیشتر شود.


شاهمرادی اضافه کرد: امروز امنیت کشور مرهون تلاش بی وقفه نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی است.


که با حمایت ویژه دستگاه قضا در استان تاثیر بسزایی در توسعه امنیت و متعاقب آن رشد سرمایه گذاری در البرز داشته است.


وی با اشاره به اینکه در هفته گذشته از کشور ترکیه ۳ هیئت برای سرمایه‌گذاری در استان وارد شدند، گفت: این امر به سبب وجود امنیت در کشور و استان است.


شاهمرادی با تاکید بر اینکه دستگاه قضایی در این شرایط حساس منطقه نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده است، گفت: حمایت دستگاه قضا از بخش صنعت شاید مستقیما قابل لمس نباشد اما در انجام امور بسیار محسوس بوده و تاثیر بسزایی در توسعه استان دارد.


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز تشکیل شورای اختصاصی برای رسیدگی به پرونده های حوزه صنعت استان را اقدامی ارزنده خواند و گفت: این مهم توسط دستگاه قضایی استان انجام شده است.


در ادامه احمد فاضلیان رئیس دادگستری کل استان البرز با بیان اینکه هرچه میزان اشتغال بیشتر شود، جامعه امن تر است، اظهارداشت: برای توسعه صنعتی کشور بحث امنیت سرمایه‌گذاری مطرح است.


وی با اشاره به اینکه دستگاه قضا در زمینه امنیت سرمایه‌گذاری نقش ویژه‌ای را ایفا می‌کند، گفت : یکی از سیاستهای دستگاه قضا حمایت همه جانبه از بخش تولید، صنعت، خدمات و کشاورزی است.


فاضلیان با بیان اینکه در استان البرز ظرفیت خوبی در بخش صنعت وجود دارد، ادامه داد: با وجود وضعیت اقتصادی نامناسب صنایع در البرز فعالیت خوبی دارند.


وی با اشاره به اینکه دستگاه قضا آمادگی ایجاد امنیت لازم برای سرمایه‌گذاری را دارد، بیان کرد : محور توسعه اساسی استان البرز بخش صنعت است.


همچنین حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی کرج اظهارداشت: در قوانین مختلف نقش قوه قضاییه برای حمایت از بخش تولید و سرمایه‌گذاری مشخص شده است.


دادستان عمومی کرج ادامه داد: در قانون توسعه پنجم، قانون مربوط به کسب و کار و قانون آیین دادرسی جدید برای بخش تولید و سرمایه‌گذاری قوانینی برای قوه قضاییه دیده تا به این بحشها کمک شود.


وی با اشاره به اینکه در این راستا شعبات ویژه‌ای برای رسیدگی به اختلافات فعالان بخش اقتصادی اختصاص داده شده است، گفت: اتاق داوری در این زمینه در اتاق بازرگانی فعال شده است.


شاکرمی با بیان اینکه در بخش داوری رسیدگی با هزینه کمتر و تخصصی انجام می‌شود، ادامه داد: در حال حاضر پرونده رسوبی مربوط به بخش صنعت و تولیدی در استان وجود ندارد.


وی با اشاره به اینکه عموما آنچه در دستگاه قضایی وجود دارد بر اساس مطالبات کاگری است که بعد از رسیدگی به وسیله دادگستری اجرا می‌شود، گفت: سعی می‌شود به مطالبات مردمی در بخش صنعت به طوری که به تولید آسیب وارد نشود، رسیدگی شود.


شاکرمی با بیان اینکه در کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری پرونده ۴۲ شرکت در داشلیجه محمدشهر حل شده است، افزود: مشکل ۱۱۰ شرکت در گرمدره در این کمیته حل شده است.مطلب برگزاری تور قضایی در شرکت شهرک های صنعتی استان البرز : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *