کلنگ زنی و بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با ایام هفته دولت : – مجله خبری اقتصاد پیشرو

خانه ابتهاج در خطر تخریب نیست/ ثبت ملی بنا در دستورکار است > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
شمار شماره های شبای ثبت شده مشمولان در سامانه سهام عدالت از عدد ۲۷ میلیون گذر کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری و کلنگ زنی ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، همزمان با ایام هفته دولت خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، سهراب بنام گفت: از جمله این طرح‌ها ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی یاسوج ۳ که با اعتباری بالغ بر ۱٫۶۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.


وی تصریح کرد: از این تعداد ۷ طرح عمرانی و زیرساختی و ۳ طرح صنعتی و تولیدی است که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد همچنین با اشاره به آماده افتتاح و کلنگ زنی ۳ واحد صنعتی در هفته دولت گفت: از این تعداد دو طرح در شهرک صنعتی گچساران کلنگ زنی می شود و یک طرح دیگر در شهرک صنعتی یاسوج ۳ که جمعا با سرمایه گذاری ۸۹٫۶۰۶ میلیون ریالی بخش خصوصی اجرا شده و با بهره برداری از آنها برای ۷۴نفر اشتغال‌زایی خواهد شد.


 


 مطلب کلنگ زنی و بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با ایام هفته دولت : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *