ملاقات رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با پرسنل و ارباب‌رجوع > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
استقرار صندوق های بیمه سرمایه گذاری معدنی در استان ها – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: راه‌اندازی و احیاء واحدهای راکد و غیرفعال استان از اولویت اصلی دولت تدبیر و امید است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در بازدید از شهرک صنعتی نکا اظهار داشت: ایجاد و راه‌اندازی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از سوی دولت تدبیر و امید، بستر را برای احیاء واحدهای تولیدی فراهم نموده است.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به حل مشکلات واحدهای تولیدی نیمه فعال و اولویت‌دار استان افزود: در این راستا واحدهای تولیدی و صنعتی با ثبت‌نام در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت و پس از بررسی و تشکیل جلسات ستاد تسهیل، زمینه پرداخت تسهیلات فراهم خواهد شد.


موسوی بیان داشت: رونق تولید و حل مشکل بیکاری، دو دغدغه مهم مسئولین استان است و نگاه مثبت بانک‌های عامل می‌تواند نقش کلیدی در این زمینه داشته باشد.


وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی با ارائه تولیدات با کیفیت مناسب می‌توانند علاوه بر بازار داخلی، حضور در بازارهای خارجی را در اولویت کار قرار دهند.مطلب احیاء واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال مازندران اولویت اصلی دولت : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *