صادرات پسته ۳ درصد رشد کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
اجرای مجدد طرح کارت اعتباری خرید کالای ایرانی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
به دنبال برقراری خطوط منظم و مستقیم کشتیرانی کانتینری با بنادر بزرگ آسیا، تخلیه و بارگیری کانتینر طی دو ماهه نخست سال جاری در بندر امام خمینی(ره) از رشد قابل توجهی برخوردار شده است.

به گزارش روابط عمومی، معاون دریایی و بندری  اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، با اشاره به رفع محدودیتهای جهانی علیه کشورمان و استقبال شرکت های کشتیرانی بین المللی برای برقراری خط مستقیم کشتیرانی به بندرامام خمینی(ره) با هدف بهره گیری از موقعیت ویژه این بندر در شمال خلیج فارس از نتایج مثبت  این تحولات در افزایش میزان تخلیه و بارگیری  کالاهای کانتینری خبر داد.

گرایلو  با اشاره  به تخلیه و بارگیری ۲۲ هزار  و ۷۶۶ TEU کانتینر  طی دو ماهه اخیر، گفت: این تعداد کانتینر توسط ۳۰ فروند کشتی جابجا گردیده و نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد ۲۸ درصدی برخوردار بوده است.

وی با اشاره به تلاش شبانه روزی  نیروهای عملیاتی و بهره گیری از تمام توان تجهیزاتی پایانه کانتینری در بندر امام خمینی(ره) تصریح کرد: با تدابیر اتخاذ شده تحت نظرکارشناسان ناظر این اداره کل و با به کارگیری میانگین سه دستگاه جرثقیل استراتژیک گنتری کرین  پیشرفته، این توفیق حاصل شده است.

معاون دریایی و بندری همچنین اتخاذ رویکرد صادرات محور و تلاش برای تحقق  اقتصادی مقاومتی را از اهم سیاست های اقتصادی دولت برشمرده و افزود : در همین راستا ۶۲ درصد از حجم مبادلات کانتینری طی  بازه ی زمانی اخیر در مجتمع بندری امام خمینی(ره)، به محموله های صادراتی  اختصاص داشت، که نشان از  رونق صادرات در بخش محمولات کانتینری دارد.

رشد تخلیه و بارگیری کانتینری#2  مطلب رشد تخلیه و بارگیری کالای کانتینری در مجتمع بندری امام خمینی(ره) برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *