امضای تفاهم نامه همکاری اقتصادی ایران و ویتنام – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
۹۰۰ محدوده معدنی در خراسان جنوبی آزاد واز طریق فراخوان عمومی واگذار شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۶, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه  ضمن شرکت در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان که با حضور ریاست محترم جمهور و مدیران اجرایی و جمعی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برگزار شد، گفت: تفاهمنامه ای مابین شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه و شرکت پالایش انرژی حیات منعقد شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمانشاه، بیژن کردستانی تصریح کرد: این توافق پیرو تفاهم نامه منعقده سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با شرکت پالایش انرژی حیات در خصوص احداث نیروگاه مقیاس کوچک، در شهرکهای صنعتی زاگرس، صحنه و یا مرزی قصرشیرین به ترتیب اولویت منعقد شد.


کردستانی افزود: احداث نیروگاه در شهرک صنعتی زاگرس (۵۰ مگاوات)، صحنه و قصرشیرین (هرکدام ۲۵ مگاوات) مورد موافقت این شرکت و شرکت پالایش انرژی حیات که از طرف سرمایه گذاران خارجی  متشکل از کشورهای کره جنوبی، لهستان و هند حمایت می شود، منعقد شد.


وی با اشاره به اینکه تخصیص زمین مطابق ضوابط جاری و تفاهم نامه صدرالاشاره در هر سه شهرک امکان پذیر خواهد بود؛ تاکید کرد: این توافق جهت هماهنگی و اعلام نظر فنی شرکت برق منطقه ای غرب و شرکت گاز استان نیز ارسال می شود.


گفتنی است در جلسه سرمایه گذاری و توسعه استان که در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد، جعفری مدیرامور استانها و مجلس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به نمایندگی از سازمان متبوع حضور داشت.


 


 مطلب انعقاد تفاهمنامه سرمایه گذاری توسط شرکت شهرکهای صنعتی کرمانشاه در حاشیه سفر ریاست جمهوری به استان : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *