استاندار خوزستان در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان بیان کرد: ایجاد اشتغال در گروی تمرکز بر صنایع کوچک و متوسط است : – مجله خبری اقتصاد پیشرو

تشکیل شورای ورزش وزارت صنعت، معدن وتجارت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
جلوگیری از خام فروشی در صنعت فولاد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.استاندار خوزستان گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی امکان مناسبی در راستای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای ارزشمند درون استانی است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان، غلامرضا شریعتی در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه توسط شرکت شهرک های صنعتی خوزستان اقدام قابل توجهی است زیرا به عنوان مدیریت استان به واسطه حضور در این نمایشگاه به ابعاد گسترده تری از توانمندی ها و قابلیت های قابل تحسین صنعت گران و تولید کنندگان درون استانی پی بردم.


استاندار خوزستان افزود: اگر بنا به اشتغال زایی در استان باشد این امر در گروی توجه و تمرکز ویژه بر صنایع کوچک و متوسط است اگرچه حضور صنایع کلان ضروری است اما صنایع کوچک و متوسط هستند که از درصد اشتغال زایی مناسبی به نسبت سرمایه گذاری صورت گرفته برخوردار هستند.


در ادامه، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان گفت: هنگامی که صنعت گران و تولید کنندگان متوجه شوند فعالیت های آنها برای مسئولان ارزشمند است دارای انگیزه بیشتری به منظور توسعه و گسترش حوزه فعالیت های خود خواهند شد.


اخلاق محمدیان عنوان کرد: متقابلاً مسئولان نیز برای حمایت از صنعت گران و تولید کنندگان درون استانی تشویق شده و بیش از پیش از آنها حمایت خواهند کرد.


 مطلب استاندار خوزستان در بازدید از ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی استان بیان کرد: ایجاد اشتغال در گروی تمرکز بر صنایع کوچک و متوسط است : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *