تجلیل از مدیران عامل ایدرو/ اهدای لوح سپاس به وزیر صنعت، معدن و تجارت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
دوره کاربردی – آموزشی «تهیه پکیج های سرمایه گذاری خارجی و تامین مالی بین المللی» – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۷, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان از برگزاری دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری با حضور مدیران و مسئولان بازرگانی واحدهای صنعتی استان همدان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان همدان، کیوان گردان با بیان اینکه بازاریابی و فروش محصولات تولیدی واحدهای صنعتی یکی از مهمترین حلقه‌های رونق کسب و کار است، اظهار کرد:‌ یکی از مهمترین عوامل موثر بر فروش محصولات تولیدی استان برند سازی و معرفی مطلوب آن به جامعه است تا مردم به محصول تولید شده اعتماد کنند.


وی با بیان اینکه مدیریت نام و نشان تجاری یک حرفه تخصصی است، افزود: واحدهای تولیدی برای موفقیت در عرصه اقتصادی باید بتوانند این توانایی را در خود تقویت و در ارائه یک نشان و نماد تجاری موفق عمل کنند.


این مقام مسئول با بیان اینکه دوره‌های آموزشی مختلفی در این حوزه برای صنعتگران در نظر گرفته شده، تصریح کرد:‌در همین راستا دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری برای  حدود ۱۰۰ نفر از مدیران و مسئولان بازرگانی واحدهای صنعتی استان با حضور دکتر کامران صحت، استاد مجرب کشوری برگزار شد.


گردان با بیان اینکه برندهای برتر باعث فروش و موفقیت یک کالا می‌شوند که البته عکس آن نیز صادق است، ادامه داد:‌ هدف از ایجاد یک برند گاهی فراتر از فروش کالا و عرضه خدمات باشد، به طوری که یک برند سهم بازار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.


وی تأکید کرد:‌ نام و نشان‌های تجاری  تبدیل به حیثیت و تمامیت یک سازمان شده و باعث جذب نیرو و حفظ سهامداران آن سازمان می‌شود و ارزش آفرینی می‌نماید.مطلب دوره آموزشی مدیریت نام و نشان تجاری با حضور واحدهای صنعتی استان همدان برگزار شد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *