معرفی صنایع‌دستی به‌عنوان اسطوره مقاومت در مقابل امپریالیسم – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش تولید کشور رونق می گیرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: در ادامه برگزاری منظم مانورهای ایمنی و آتش نشانی در شهرک‌های صنعتی؛ مانور ایمنی و آتش نشانی جهت آمادگی کارکنان واحد آتش نشانی و HSEE در شهرک صنعتی بوشهر ۲برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر، مهدی صفوی در حاشیه این مراسم گفت: در این مانور که با همکاری واحدهای حراست، روابط عمومی، فنی و اجرایی و واحد ایمنی و بهداشت محیط زیست شرکت برگزار شد شرکت کنندگان با روش های مختلف امداد و نجات، ارزیابی مصدوم، ماساژ و احیای قلبی، زخم و خونریزی، فوریت‌های پزشکی، حمل مصدوم و انواع سوختگی آشنا شدند.


وی هدف از برگزاری این مانور را آگاهی بخشی و ایجاد توانمندی پرسنل عملیاتی و نیروهای ایمنی و آتش نشانی، همچنین ارتقاء فرهنگ امدادگری در مناطق صنعتی با آخرین تغییرات اعمال شده در زمینه مقابله و مهار آتش عنوان کرد.


وی تمرین، یادآوری و بالا بردن سطح آگاهی‌ کارکنان واحدهای صنعتی از حوادث پیرامون خود به ویژه بلایای طبیعی و راه‌های پیشگیری و آموزش در هنگام وقوع این حوادث را ضروری دانست و خواستار همکاری واحدهای صنعتی در زمینه آموزش مسئولین ایمنی و بهداشت واحدهای صنعتی شد.مطلب مانورهای ایمنی و آتش نشانی در شهرک صنعتی بوشهر ۲ برگزار شد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *