معرفی صنایع‌دستی به‌عنوان اسطوره مقاومت در مقابل امپریالیسم – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶
با حضور شریعتمداری در وزارت صنعت، معدن و تجارت بخش تولید کشور رونق می گیرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۶

مانورهای ایمنی و آتش نشانی در شهرک صنعتی بوشهر ۲ برگزار شد : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر گفت: در ادامه برگزاری منظم مانورهای ایمنی و آتش نشانی در شهرک‌های صنعتی؛ مانور ایمنی و آتش نشانی جهت آمادگی کارکنان واحد آتش نشانی و HSEE در شهرک صنعتی بوشهر ۲برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر، مهدی صفوی در حاشیه این مراسم گفت: در این مانور که با همکاری واحدهای حراست، روابط عمومی، فنی و اجرایی و واحد ایمنی و بهداشت محیط زیست شرکت برگزار شد شرکت کنندگان با روش های مختلف امداد و نجات، ارزیابی مصدوم، ماساژ و احیای قلبی، زخم و خونریزی، فوریت‌های پزشکی، حمل مصدوم و انواع سوختگی آشنا شدند.


وی هدف از برگزاری این مانور را آگاهی بخشی و ایجاد توانمندی پرسنل عملیاتی و نیروهای ایمنی و آتش نشانی، همچنین ارتقاء فرهنگ امدادگری در مناطق صنعتی با آخرین تغییرات اعمال شده در زمینه مقابله و مهار آتش عنوان کرد.


وی تمرین، یادآوری و بالا بردن سطح آگاهی‌ کارکنان واحدهای صنعتی از حوادث پیرامون خود به ویژه بلایای طبیعی و راه‌های پیشگیری و آموزش در هنگام وقوع این حوادث را ضروری دانست و خواستار همکاری واحدهای صنعتی در زمینه آموزش مسئولین ایمنی و بهداشت واحدهای صنعتی شد.مطلب مانورهای ایمنی و آتش نشانی در شهرک صنعتی بوشهر ۲ برگزار شد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend