اجرای عملیات مرمت عمارت تاریخی هفت‌تنان در شیراز > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶
تجربه موفق شریعتمداری در بازرگانی / لزوم انتخاب مدیران کارآمد و متعهد در بخش صنعت و معدن – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از انعقاد تفاهم ناهم همکاری این شرکت با بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی اظهار داشت: با توجه به ضرورت توسعه فعالیت های صنعتی بر پایه دانش بنیان و حرکت به سمت دانش محور شدن صنایع و تولیدات صنعتی در کشور، لزوم ارتباط مستقیم دانشگاهها و مراکز علمی، تحقیقاتی هر منطقه با واحدهای صنعتی فعال، نیمه فعال و غیر فعال را بیش از پیش کرده است.


وی ادامه داد: مراکز علمی و پژوهشی باید با مطالعه و تحقیق راههایی برای توسعه واحدهای فعال صنعتی و فعال نمودن واحدهای نیمه فعال و غیرفعال با محوریت پژوهش های علمی و بر پایه دانش بنیان اقدام کنند.


معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به لزوم همکاری تنگاتنگ واحدهای صنعتی با مراکز علمی و پژوهشی گفت: این تفاهم نامه در راستای ایجاد شورای هماهنگی توسعه علم، صنعت و فناوری در استان و صندوق پژوهش و فناوری استان زنجان و انجام اقدامات لازم برای توسعه فعالیت های صنعتی بر پایه دانش بنیان به منظور انجام امور عارضه یابی، توسعه خوشه، آموزش، توانمند سازی، برگزاری تورهای علمی صنعتی، بازاریابی و تبلیغات، شبکه سازی، تشکیل زنجیره تولید به مصرف، انتشار کتاب گزارش ها، آمارگیری واحدها، مدیریت صادرات، دانش بنیان نمونه واحدها، انتقال تکنولوژی از خارج به ایران و بلعکس، تشکیل نمایشگاه های داخلی و خارجی، ایجاد کنسرسیوم‌های تخصصی، جذب سرمایه گذار و ایجاد زمینه های لازم و تقویت مشاور منعقد گردیده است.


این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: امیدوارم با انعقاد این تفاهم نامه و به سرانجام رسیده آن شاهد پویاترشدن واحدهای صنعتی در استان باشیم.


 


 مطلب انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی زنجان و بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *