اجرای عملیات مرمت عمارت تاریخی هفت‌تنان در شیراز > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶
تجربه موفق شریعتمداری در بازرگانی / لزوم انتخاب مدیران کارآمد و متعهد در بخش صنعت و معدن – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی زنجان و بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان : – مجله خبری اقتصاد پیشرومعاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از انعقاد تفاهم ناهم همکاری این شرکت با بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان، ایرج احمدی اظهار داشت: با توجه به ضرورت توسعه فعالیت های صنعتی بر پایه دانش بنیان و حرکت به سمت دانش محور شدن صنایع و تولیدات صنعتی در کشور، لزوم ارتباط مستقیم دانشگاهها و مراکز علمی، تحقیقاتی هر منطقه با واحدهای صنعتی فعال، نیمه فعال و غیر فعال را بیش از پیش کرده است.


وی ادامه داد: مراکز علمی و پژوهشی باید با مطالعه و تحقیق راههایی برای توسعه واحدهای فعال صنعتی و فعال نمودن واحدهای نیمه فعال و غیرفعال با محوریت پژوهش های علمی و بر پایه دانش بنیان اقدام کنند.


معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به لزوم همکاری تنگاتنگ واحدهای صنعتی با مراکز علمی و پژوهشی گفت: این تفاهم نامه در راستای ایجاد شورای هماهنگی توسعه علم، صنعت و فناوری در استان و صندوق پژوهش و فناوری استان زنجان و انجام اقدامات لازم برای توسعه فعالیت های صنعتی بر پایه دانش بنیان به منظور انجام امور عارضه یابی، توسعه خوشه، آموزش، توانمند سازی، برگزاری تورهای علمی صنعتی، بازاریابی و تبلیغات، شبکه سازی، تشکیل زنجیره تولید به مصرف، انتشار کتاب گزارش ها، آمارگیری واحدها، مدیریت صادرات، دانش بنیان نمونه واحدها، انتقال تکنولوژی از خارج به ایران و بلعکس، تشکیل نمایشگاه های داخلی و خارجی، ایجاد کنسرسیوم‌های تخصصی، جذب سرمایه گذار و ایجاد زمینه های لازم و تقویت مشاور منعقد گردیده است.


این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: امیدوارم با انعقاد این تفاهم نامه و به سرانجام رسیده آن شاهد پویاترشدن واحدهای صنعتی در استان باشیم.


 


 مطلب انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی زنجان و بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend