شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است – مجله خبری اقتصاد پیشرو

پهلوگیری سریع ترین کشتی حمل خودرو و مسافر جهان در بندر جاسک – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶
شهرداران بغداد و کاظمین از موزه ملی ایران بازدید کردند > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۲, ۱۳۹۶


نایب رییس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور بوده است، گفت: تیم اقتصادی معرفی شده برای دولت دوازدهم منسجم‌تر از دولت قبل است.

شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است

به گزارش شاتا،  فریدون احمدی با بیان اینکه شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رئیس‌جمهور بوده است، افزود: حمایت از تولید داخل نیازمند تقویت صادرات است و در واقع کلید زنده شدن و اعتلای تولیدات داخلی، صادرات است. به همین دلیل فردی که با تجارت و بازرگانی آشنایی کاملی دارد، می‌تواند نقش مؤثری در پیشبرد بخش صنعت داشته باشد.

نایب رییس کمیسیون صنایع با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم ایجاد جهش صادراتی برای تقویت بخش تولید، گفت: تقویت تولید نیازمند برنامه‌ریزی مناسب و دقیق برای شناسایی بازارهای صادراتی است و آقای شریعتمداری با توجه به پیشینه‌ای که در بازرگانی و تجارت داشته، می‌تواند مشکلات بخش صنعت را برطرف کند.

احمدی با اشاره به اینکه گزینه‌های معرفی‌شده برای وزارتخانه‌های اقتصادی دولت دوازدهم با یکدیگر هماهنگ هستند، اظهار داشت: زنگنه، شریعتمداری و کرباسیان در سال‌های قبل با یکدیگر همکاری داشته‌اند و همین مسئله باعث می‌شود تا در تیم اقتصادی دولت دوازدهم بتوانند بهتر با یکدیگر کار کنند.

وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی معرفی شده برای دولت دوازدهم منسجم‌تر از دولت قبل است، گفت: افرادی که قبلاً با یکدیگر کار کرده‌اند، راحت‌تر می‌توانند در دوره جدید همکاری داشته باشند.

احمدی تصریح کرد: امروز همچنین جلسه‌ای با شریعتمداری گزینه معرفی‌شده برای وزارت صنعت خواهیم داشت تا برنامه‌های وی در بخش صنعت و بازرگانی مطرح و بررسی شود.مطلب شریعتمداری بهترین گزینه در کابینه پیشنهادی رییس‌جمهور/ تیم اقتصادی پیشنهادی منسجم‌تر از دولت قبل است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *