بهره مندی ۱۵۴ واحد تولیدی استان خوزستان از تسهیلات رونق تولید – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۳, ۱۳۹۶
تعامل با جوان ترین وزیر پیشنهادی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۳, ۱۳۹۶

صدور ۹۹۷ فقره گواهینامه دریانوردی توسط اداره کل بنادر مازندران طی ۴ ماهه نخست سال جاری – مجله خبری اقتصاد پیشرو
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از صدور ۹۹۷ فقره گواهینامه دریانوردی طی ۴ ماهه نخست سال جاری خبر داد .

 به گزارش روابط عمومی ، سعید کیاکجوری با تشریح عملکرد قسمت آزمون و اسناد دریانوردان افزود : این تعداد گواهینامه شامل گواهینامه شایستگی، مهارت، شناسنامه دریانوردی، جانبی و سلامت پزشکی بوده است .
      وی همچنین از صدور ۳۷ مجوز برگزاری دوره جهت مراکز آموزش دریانوردی فعال در سطح استان خبر داد و گفت : در این مدت تعداد ۵۶ مورد بازدید ادواری و حین دوره نیز از مراکز آموزشی و دانشگاه های سطح استان انجام شده است .
     کیاکجوری برگزاری دو دوره آزمون دریانوردی، اجرای تفاهم نامه همکاری با اداره کل پست استان مازندران به منظور تسریع در امور مرتبط با دریانوردان در نقاط مختلف استان های مازندران و گلستان، دریافت و ارسال ۱۱۸۱ پرونده و گواهینامه دریانوردی از طریق مراکز پستی، تجمیع ، بروزرسانی و مرتب سازی۹۰۰۰ پرونده دریانوردان و بایگانی الکترونیکی ۸۶۸ پرونده متقاضیان اسناد دریانوردی در ادامه روند تبدیل بایگانی فیزیکی به الکترونیکی را از مهمترین اقدامات قسمت آزمون و اسناد دریانوردان اداره کل در سال جاری برشمرد.
      وی افزایش تعداد پزشکان معتمد و ممتحنین آزمون های دریانوردی در سطح استان، استاندارد سازی فضای آزمون و مشارکت در بازنگری ۸۸ عنوان از دستورالعمل های اجرایی اداره کل امور دریانوردان و… را از دیگر اقدامات شاخص اداره کل در این بخش عنوان کرد. 
    گفتنی است اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران تاکنون تفویض اختیار صدور مجوز و نظارت بر اجرای دوره های آموزشی، آزمون و صدور اسناد دریانوردان را برای ۴۳ سند در زمینه های عرشه و موتور، جانبی، صیادی و خدماتی از اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی اخذ نموده است. مطلب صدور ۹۹۷ فقره گواهینامه دریانوردی توسط اداره کل بنادر مازندران طی ۴ ماهه نخست سال جاری برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend