ریاست وزیر صنعت ، معدن و تجارت بر کارگروه تنظیم بازار منافاتی با قانون انتزاع ندارد/ کارگروه تنظیم بازار نقش هماهنگ کننده دارد نه اجرایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۹, ۱۳۹۶
تأکید دولت دوازدهم بر نوسازی صنعتی برای صادرات گرا کردن صنعت کشور/ اختصاص ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای حمایت از واحدهای تولیدی صادرات گرا در سال ۹۶ – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۹, ۱۳۹۶

رییس پژوهشگاه اقیانوس شناسی:همایش اقیانوس شناسی و دوسالانه ICOMPAS مکمل یکدیگرند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی ضمن تاکید بر همکاری با سازمان بنادر گفت: همایش های بین المللی اقیانوس شناسی و دو سالانه سواحل ، بنادر و سازه های دریایی( ICOMPAS ) مکمل یکدیگرند.

به گزارش روابط عمومی ؛دکتر حاجی زاده رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه همایش بین المللی اقیانوس شناسی گفت: همکاری سازمان بنادر و دریانوردی و پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی در ابعاد مختلف می تواند زمینه ساز توسعه علوم و فنون و تحقیقات دریایی در سطح کشور باشد ؛ کما اینکه تا کنون تجربیات خوبی را در این زمینه داشته ایم و کارهای خوبی انجام شده است.
وی ضمن اشاره به همایش بین المللی اقیانوس شناسی گفت: این همایش به نحوی برنامه ریزی شده که با توجه به دو سالانه بودن ICOMPAS که سالهای زوج میلادی برگزار می شود، مکمل یکدیگر باشند. با برگزاری دوسالانه همایش اقیانوس شناسی در سالهای فرد، ما هر سال یک همایش معتبر بین المللی در حوزه علوم و فنون و تحقیقات و مهندسی دریایی خواهیم داشت.
وی افزود: امیدواریم همان طور که در زمینه های دیگر همکاری خوبی بین این دو سازمان دریایی وجود دارد ، در زمینه برگزاری همایش های بین المللی نیز این تعاملات گسترش یابد.
حاجی زاده ادامه داد: ما معتقدیم این دو همایش بین المللی باید در کنار یکدیگر دیده شوند و نیازهای کشور در زمینه های علوم، فنون، تحقیقات و مهندسی دریایی از طریق اینها تامین گردد و این دو به صورت یک مجموعه در نظر گرفته شوند.
وی در پایان گفت: باید این امکان برای محققان ایرانی وجود داشته باشد که هر سال از یک کنفرانس معتبر در زمینه دریایی بهره مند شوند و شاهد سخنرانی هایی در سطح جهانی باشند و از این طریق، ارتباطات ما با محققان بین المللی به مرور گسترش یابد.مطلب رییس پژوهشگاه اقیانوس شناسی:همایش اقیانوس شناسی و دوسالانه ICOMPAS مکمل یکدیگرند برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *