آثار تاریخی زنجان از زمین‌لرزه دیشب در امان ماندند > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۲, ۱۳۹۶
ایران تنها عضو پیانک در خاورمیانه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۲, ۱۳۹۶

باشگاه حامیان تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین باید راه اندازی شود : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک های قزوین گفت: به منظور تامین بخشی از منابع مالی حضور تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین در لیگ برتر، باشگاه حامیان این تیم راه اندازی شود.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین،” حمیدرضا خانپور ” در نشست هماهنگی و بررسی نحوه حمایت از تیم والیبال سپهر الکتریک که در استانداری قزوین برگزار شد گفت: استان قزوین به عنوان قطب صنعتی کشور دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری برای حمایت از ورزش استان است و می توان با برنامه ریزی و رایزنی بسیاری از این حمایت ها را در این زمینه جذب کرد.


عضو کارگروه حمایت از تیم سپهرالکتریک ادامه داد: همچنین باید از تمامی امکانات دیگر نظیر تبلیغات در سالن برگزاری مسابقات و فروش بلیط های تماشای بازی های این تیم برای تامین منابع مالی حضور تیم سپهر الکتریک در لیگ برتر والیبال کشور استفاده کرد.


این مسئول افزود: همچنین می توان با همکاری پایگاه اول مارکت، باشگاه حامیان تیم سپهرالکتریک را راه اندازی کرد تا با جذب کمک های مردمی بخشی از نیازها و دغدغه های مالی این تیم مرتفع شود.


وی ادامه داد: صعود تیم سپهرالکتریک از لیگ کارگری به لیگ برتر که با حمایت های یک واحد تولیدی در استان شکل گرفت سرمایه و افتخار بزرگی برای استان است و امیدواریم با برنامه ریزی و همکاری مدیران دستگاه های اجرائی شاهد تداوم درخشش و موفقیت این تیم در لیگ برتر باشیم


تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین با درخشش در فصل گذشته توانست جواز حضور در لیگ برتر امسال را کسب نماید.مطلب باشگاه حامیان تیم والیبال سپهرالکتریک قزوین باید راه اندازی شود : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *