۷۰ درصد اشتغال کشور مربوط به صنایع کوچک ومتوسط است : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۲, ۱۳۹۶
از قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری باید بهترین استفاده را ببریم > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۲, ۱۳۹۶

مانور بزرگ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در بندر بوشهر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آتش نشانان بندر بوشهر مانور عملیاتی اطفای حریق و امداد ونجات را طبق سناریو، با موفقیت به پایان رساندند.

به گزارش روابط عمومی، محمد شکیبی نسب معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در راستای  ارتقاء سطح توان عملیاتی نیروهای آتش نشانی به هنگام بروز حریق و حوادث احتمالی ،مانور عملیاتی اطفاء حریق و امداد و نجات در انبار شماره چهار ذون عملیاتی بندر بوشهر برگزار شد.

محمد شکیبی نسب افزود: با توجه به تنوع کاری و ماهیت عملیات تخلیه و بارگیری کالا و مواد و  وجود انبارهای روباز و سر بسته و همچنین تنوع کالا مختلف  به همراه تجمع شناورها در اسکله های بندر، عدم رعایت نکات ایمنی و آمادگی نیروهای عملیاتی میتواند یک عامل ایجاد کننده شرایط اضطراری در بندر محسوب شود.

وی اضافه کرد: آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر سالانه با برگزاری دوره های آموزشی و انجام مانورهای متعدد منطبق با استاندارد های روز  بین المللی، ضمن حفظ آمادگی سعی در ارتقای هرچه بیشتر تیم های عملیاتی و ستادی خود دارد.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در خصوص اهداف این مانور، عنوان کرد: از جمله اهدف این مانور میتوان به بررسی عملکرد فرماندهی در هنگام شرایط اضطراری، بررسی تجهیزات و مواد مورد استفاده در عملیات، شناسایی و ارزیابی ریسک های موجود در محل حادثه و بررسی تجهیزات حفاظت فردی نیروهای در گیر در عملیات اشاره کرد.

محمد شکیبی نسب،در ادامه گفت: آتش نشانان با انجام موفقیت آمیز مراحل مختلف سناریوی طراحی شده، مانور را در زمان مقرر به پایان رساندند.

وی اظهار داشت: در انجام این مانور قسمت های گارد ، HSE و روابط عمومی بندر نیز  همکاری تنگاتنگی با آتش نشانی داشتند.مطلب مانور بزرگ عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در بندر بوشهر برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *