لزوم تجاری‌سازی صنایع‌دستی و بسته‌بندی صنایع‌دستی > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
کسب رتبه پنجم خراسان جنوبی در پرداخت تسهیلات رونق تولید – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

اولویت شهرکهای صنعتی البرز تکمیل زیرساخت ها و ارائه خدمات به سرمایه گذاران : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز در بازدید ادواری از شهرک صنعتی نظرآباد، بر تکمیل زیرساخت‌ها و ارائه خدمات مناسب به صنعتگران و سرمایه گذاران تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،” جهانگیر شاهمرادی” در حاشیه بازدید از پروژه های شهرک صنعتی نظر آباد گفت:توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی استان مهمترین اولویت در زمینه اجرای طرحهای عمرانی است.


وی در این بازدید با اشاره به اهمیت شهرکهای صنعتی برای جذب سرمایه گذار، استقرار واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار گفت: امسال توجه ویژه ای به توسعه کیفی در شهرکهای صنعتی خواهد شد. 


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی نظرآباد با توجه به مزیت‌های موجود در آن، افق روشنی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند و شرکت شهرکهای صنعتی البرز نیز از سرمایه گذاران حمایت می کند.


وی همچنین از تصفیه خانه و آزمایشگاه آن، پروژه انتقال پساب، راه دسترسی از شهرک سپهر و زیبا سازی شهرک صنعتی نظرآباد بازدید بعمل آورد.مطلب اولویت شهرکهای صنعتی البرز تکمیل زیرساخت ها و ارائه خدمات به سرمایه گذاران : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *