ژاپن ظرفیت‌های گردشگری اصفهان را شناسایی می‌کند > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

دیدار جمعی از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی قم با رهبر انقلاب : – مجله خبری اقتصاد پیشرو



مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم و جمعی از کارکنان این شرکت در دیدار با رهبر انقلاب همزمان بایوم الله ۱۹ با ارمان های حضرت امام و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم؛ امیر طیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: براساس سنوات گذشته مردم شریف قم در روز ۱۹ دی سالروز قیام مردم قم که به خاک وخون کشیده شد جمعی مردم قم در قالب قشرهای مختلف به نمایندگی در این دیدار معنوی و سیاسی حضور پیدا می کنند.


وی افزود: در همین راستا جمعی از کارکنان این شرکت به نمایندگی از خانواده صنعت استان قم در این دیدار حضور یافته و با آرمان های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.


گفتنی است رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف استان قم طی سخنانی مهمترین وظیفه مسئولان، دانشگاهیان، حوزویان و فعالان فرهنگی و سیاسی را در چنین شرایطی، «بالا بردن قدرت کشور و مقاوم سازی از طریق تقویت عناصر اقتدار ملی» دانستند.


ایشان افزودند: یکی از مهمترین عناصر اقتدار و تحرک کشور، «ایمان دینی مردم به‌ویژه جوانان» است، زیرا در طول ۱۴۰ سال گذشته، هر حرکت جریان‌ساز و تأثیرگذاری که در کشور روی داده است، عنصر اصلی آن، «ایمان دینی» بوده است.


رهبر انقلاب تأکیدکردند: دشمن از آن دینی می‌ترسد که دولت، اقتصاد، قدرت، سیاست، ارتش و سیستم مالی و اداری دارد، بنابراین معرفت دینیِ صحیح، منفک نشدن دین از زندگی و سیاست است.


ایشان از «اقتصاد مقاوم» به عنوان سومین عامل اقتدار کشور اشاره کردند و افزودند: نباید مردم دچار مشکلات اقتصادی گوناگون همانند بیکاری و رکود باشند و مسئولان هم فقط حرف بزنند زیرا هدف اصلی از تحریم ها، ایجاد مشکلات اقتصادی و فشار بر مردم و جدا کردن آنان از نظام است و حتی در برداشتن تحریم‌ها نیز به گونه ای عمل می‌کنند که مشکلات باقی بمانند.


رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: پادزهر این طراحی دشمن، همان «اقتصاد مقاومتی» است که بارها گفته‌ایم.


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: اگر کشوری اقتصاد قوی داشته باشد، پول آن کشور ارزش پیدا می‌کند و مسئولان و مردم آن نیز دارای اعتبار می‌شوند.



مطلب دیدار جمعی از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی قم با رهبر انقلاب : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *