دیدار جمعی از کارکنان شرکت شهرک های صنعتی قم با رهبر انقلاب : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
نجات جان پنج دریانورد/ در پی نقش آفرینی به هنگام مرکز جستجو و نجات دریایی بندرامام خمینی(ره) – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه – مجله خبری اقتصاد پیشرو


تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به منظور یاری رسانی به هموطنان حادثه دیده زلزله اخیر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شاتا محمد دره وزمی این اقدام را با توجه به لزوم توجه و شتاب در ارسال کمک های انسان دوستانه در اولویت برنامه ها و اقدامات سازمان برشمرد.

محمد دره وزمی تصریح با تاکید بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان این حادثه در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه، افزود: همه ما وظیفه داریم با بهره گیری از همت والا و توان بالقوه خیرین، برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده این حادثه دلخراش، نسبت به جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی اقدام نمائیم.

وی خاطر نشان ساخت: در جهت یاری رسانی بهتر، کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه تشکیل شده و انشاالله در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات مناسبی را درجهت حمایت از هموطنان عزیزمان در مناطق زلزله زده به انجام خواهیم رساند.مطلب تشکیل کمیته جمع آوری کمک های تجار، اصناف، صنعتگران و معدنداران استان کردستان به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *