آشنایی راهنمایان و سرمایه‌گذران گردشگری ایران و آذربایجان با برگزاری فم‌تور – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
صادرات ۳۵۰ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور در نیمه نخست امسال – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

پایان عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز در شهرک صنعتی خرامه در استان فارس : – مجله خبری اقتصاد پیشرومعاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از پایان عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز در  شهرک صنعتی خرامه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، سید مصطفی هاشمی افزود: این طرح با اعتباری افزون بر ۵میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک های صنعتی فارس انجام شده است.


وی اظهارداشت:  طرح  شبکه داخلی گاز شامل حفر و اجرای کانال و عملیات لوله گذاری به  طول ۴هزار متر  است که در آن از لوله های پلی اتیلن و فلزی بر اساس استاندارهای جهانی استفاده شده است.


وی افزود: با اجرای این طرح بستر لازم برای اتصال این شهرک صنعتی به شبکه سراسری گاز فراهم و مراحل  اجرایی ان آغاز خواهد شد.


هاشمی افزود: شهرک صنعتی خرامه دارای ۹۷ هکتار مساحت است که ۶۹هکتار آن صنعتی و قابل‌ واگذاری است.


وی تصریح کرد: تاکنون در این شهرک صنعتی ۱۸ قرارداد با متقاضیان منعقد که از این تعداد یک واحد بهره‌بردار با اشتغال‌زایی ۲۲ نفر در مرحله فعالیت است.


معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس اضافه کرد: شهرک صنعتی خرامه که دارای زیرساخت‌های آب، برق و گاز و مخابرات است ظرفیت استقرار بیش از ۳۴۰ واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال‌زایی برای هزار نفر را دارد.


 


 


 


 


 مطلب پایان عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز در شهرک صنعتی خرامه در استان فارس : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *