پایان عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز در شهرک صنعتی خرامه در استان فارس : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
صادرات ۳۵۰ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور در نیمه نخست امسال – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

زمان تحویل مدارک برای حضور در مزایده دو شرکت اعلام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


زمان تحویل مدارک برای حضور در مزایده دو شرکت اعلام شد

زمان تحویل مدارک برای حضور در مزایده بلوک ۶۷٫۹۲۵ درصدی سهام سنگ آهن مرکزی ایران و بلوک ۹۹٫۸۵ درصدی سهام ذغال سنگ کرمان تا پایان وقت اداری روز یکشنبه، ۵ آذرماه اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ در پی تغییر زمان برگزاری مزایده بلوک ۶۷٫۹۲۵ درصدی سهام سنگ آهن مرکزی ایران و بلوک ۹۹٫۸۵ درصدی سهام ذغال سنگ کرمان، متقاضیان خرید سهام این دو شرکت باید مدارک لازم را برای حضور در این مزایده تا پایان وقت اداری روز یکشنبه، ۵ آذرماه تحویل سازمان خصوصی سازی دهند.
گفتنی است مزایده بلوک ۶۷٫۹۲۵ درصدی سهام سنگ آهن مرکزی ایران و بلوک ۹۹٫۸۵ درصدی سهام ذغال سنگ کرمان قرار بود به وکالت از سوی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در روز دوشنبه ششم آذرماه انجام شود که به دلیل تعطیلی و مصادف شدن با روز هشتم ربیع الاول به روز سه شنبه هفتم آذرماه موکول شد.
بر اساس این گزارش؛ بلوک ۲۵ میلیون سهمی سنگ آهن مرکزی ایران معادل ۶۷٫۹۲۵ درصد سهام این شرکت به قیمت پایه هر سهم یک میلیون و ۵۶۸ هزار و ۷۹۵ ریال و ارزش کل پایه ۳۹ هزار و ۹۹۲ میلیارد و ۷۴۸ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۹۳۰ ریال در روز سه شنبه هفتم آذرماه روی میز مزایده می‌رود.
بلوک ۲۶۱ میلیون و ۷۴۱ هزار و ۶۴۸ سهمی شرکت ذغال سنگ کرمان معادل ۹۹٫۸۵ درصد سهام این شرکت نیز به قیمت پایه هر سهم ۹۱ هزار و ۹۱۱ ریال و ارزش کل پایه ۲۴هزار و ۵۶میلیارد و ۹۳۶میلیون و ۶۰۹هزار و ۳۲۸ریال در این روز به مزایده گذاشته خواهد شد.مطلب زمان تحویل مدارک برای حضور در مزایده دو شرکت اعلام شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend