پایان عملیات اجرایی شبکه داخلی گاز در شهرک صنعتی خرامه در استان فارس : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶
پیام تسلیت معاون وزیرراه و شهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی ، به حادثه دیدگان زلزله استان های غربی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۶

صادرات ۳۵۰ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور در نیمه نخست امسال – مجله خبری اقتصاد پیشرو


صادرات 350 میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور در نیمه نخست امسال

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: ۳۵۰ میلیون دلار انواع کالا نیمه نخست امسال از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.

به گزارش شاتا، علی پرزحمت در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه قزوین با اعلام این مطلب، افزود: این میزان از اهداف صادراتی تعیین شده سازمان توسعه تجارت ایران برای استان در نیمه نخست امسال، بیشتر بوده است.

وی در ادامه از شناسایی واحدهای صادرکننده استان خبر داد و گفت: پیرو دستور استاندار قزوین همه صادرکنندگان استان که حدود ۲۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی هستند، شناسایی شده اند.

پرزحمت به ظرفیت‌های قزوین در حوزه صنعت نیز اشاره کرد و یادآور شد: این استان بیش از سه هزار واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری دارد و نزدیک به ۶۰ درصد محصولات شوینده کشور در آن تولید می‌شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین یکی از اولویت‌های اقتصادی قزوین را تقویت صادرات کالا به خارج از کشور دانست و تصریح کرد: فضای خوبی برای بخش خصوصی و فعالان عرصه تولید در استان به منظور صادرات کالاهای خود به خارج از کشور ایجاد شده است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

گفتنی است که روز سه شنبه و در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه قزوین از ۳۵ واحد صادراتی نمونه این استان تجلیل شد.مطلب صادرات ۳۵۰ میلیون دلار کالا از قزوین به خارج از کشور در نیمه نخست امسال برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *