تشکیل ستاد کمک‌رسانی جامعه گردشگری به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
محورهای توسعه صادرات غیر نفتی آذربایجان شرقی تدوین می‌شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶

رفع مشکلات ۷۹۷ واحد تولیدی و صنعتی استان در ستاد رفع موانع تولید : – مجله خبری اقتصاد پیشرواستاندار تهران گفت: تاکنون مشکلات ۷۹۷ واحد صنعتی و تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید حل شده است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، هفدهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و با حضور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان برای بررسی درخواست تسهیلات صاحبان۱۲ واحد صنعتی و بررسی مشکلات بیمه، بانک و مالیات واحدهای تولیدی برگزار شد.


استاندار تهران در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه تاکنون مشکلات ۷۹۷ واحد صنعتی و تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید حل شده است گفت: در این جلسه پیشنهاد شد تا صدا و سیما واحدهای تولیدی که با ارایه تسهیلات مشکلاتشان حل شده است به تصویر بکشد، گزارش های صدا و سیما در این مسیر کمک کننده است.


وی افزود: امیدواریم واحدهای تولیدی به وضعیت تولید بازگردند و اشتغال در این واحدها محقق شده و مردم رضایت پیدا کنند.


هاشمی با بیان اینکه توانمندی واحدهای تولیدی و صنعتی موجب توان افزایی اقتصاد ملی کشور می شود تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی به این معنا است که واحدهای تولیدی به خودشان متکی باشند و نیاز کشور کمتر شود که ستاد رفع موانع تولید در این راستا حرکت می کند.


استاندار تهران گفت: در جلسات ستاد صاحبان صنایع و واحدها در حضور مدیران بانک ها، بیمه ها و مالیات مشکلات خود را بیان می کنند و برای حل مشکلات جاری تدابیری اتخاذ می شود و تاکنون نتایج خوبی به دست آمده است.


وی مشکلات اصلی واحدهای تولیدی را رکود به وجود آمده از گذشته دانست و افزود: برخی از واحدها به دلیل ناتوانی در پرداخت بیمه، مالیات و بدهی بانک ها که جریمه به دنبال داشته از فعالیت بازمانده اند و تصمیماتی در ستاد برای بخشودگی جرایم و تنفس پرداخت اقساط واحدها اتخاذ می شود که با همراهی واحدها کمک بزرگی برای آنها است.مطلب رفع مشکلات ۷۹۷ واحد تولیدی و صنعتی استان در ستاد رفع موانع تولید : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *