سمینار تخصصی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری اردبیل برگزار شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
افزایش ۴۸ درصدی صادرات پوشاک در ۷ ماهه امسال/ رشد ۲۵ درصدی ارزش و ۶ درصدی وزن صادرات خوزستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶

ثبت موقعیت جغرافیایی تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در نقشه گوگل : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: در راستای برنامه راهبردی ارائه خدمات الکترونیک به متقاضیان سرمایه گذاری موقعیت مکانی تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی استان در نقشه گوگل ثبت گردید.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر، مهدی صفوی هدف از ثبت موقعیت اطلاعات مکانی مناطق صنعتی را به اشتراک گذاری داده‌های مکانی کل نواحی و شهرک های صنعتی استان دانست بطوریکه کلیه کاربران داخلی و خارجی بتوانند بصورت آنلاین موقعیت مکان‌های صنعتی استان را در نقشه گوگل رویت و در اختیار دیگران قرار دهند.


وی افزود ثبت موقعیت مکانی شهرک ها و نواحی صنعتی استان توسط مشاورین صنعتی مستقر در مرکز خدمات فناوری و کسب وکار شهرک صنعتی بوشهر۲ انجام گرفته و واحد های صنعتی ضمن ثبت موقعیت خود در نقشه گوگل می‌توانند اقدام به افزودن محصولات، تصاویر و امکاناتشان در صفحه اختصاصی کرده ورنگینگ وب سایت های تجاری خود را از این روش افزایش دهند.


وی گفت: هم اکنون ۱۸ شهرک و  ناحیه صنعتی در نقشه گوگل به عنوان مناطق صنعتی ثبت موقعیت مکانی شده‌اند و اطلاعات آن‌ها از طریق گوگل مپ قابل رویت است.


صفوی افزود:  به زودی سامانه بازدید مجازی، جهت جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و نیز ایجاد بستر لازم برای بازدید مجازی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان راه اندازی می شود و طی آن متقاضیان میتوانند با تماشای تصاویر ۳۶۰درجه علاوه بر مشاهده موقعیت جفرافیایی کل محوطه شهرک ها و نواحی صنعتی را از طریق گوگل تماشا کنند.مطلب ثبت موقعیت جغرافیایی تمامی شهرک ها و نواحی صنعتی استان بوشهر در نقشه گوگل : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *