افزایش ۴۸ درصدی صادرات پوشاک در ۷ ماهه امسال/ رشد ۲۵ درصدی ارزش و ۶ درصدی وزن صادرات خوزستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
هدف گذاری برای راه‌اندازی ۵۰ طرح مهم و ملی و حداقل شش هزار طرح صنعتی و معدنی جدید در سال ۹۶/ برای بازسازی صنایع کشور یارانه تعلق بگیرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶

اولین فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در بندرلنگه معارفه شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
طی مراسمی با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان بندرلنگه ، فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی، مدیریت و معاونین اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و همراهی تنی چند از نمایندگان بلند پایه نظامی و انتظامی شهرستان بندر لنگه ، اولین فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در این بندر معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در آیین برگزاری این مراسم مدیر بنادر و دریانوردی ومنطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد ضمن خیرمقدم گویی به فرمانده گارد سازمان از تلاش های سید قاسم حسینی در مدت حضور در رأس گارد بندر تقدیر کرد.

مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه در آغاز مراسم، ضمن عرض خیرمقدم به حاضران بر تلاش مجدانه بنادر و دریانوردی بندرلنگه در تعامل با مراجع قضایی شهرستان بندرلنگه و حمایت‌ کامل از برنامه‌های پیشرو یگان حفاظت این بندر تاکید کرد.

محمود صابری به نقش اساسی پلیس در برقراری امنیت نیز اشاره کرد و گفت: واحد گارد و انتظامات سابق بندرلنگه که زحمات بسیاری در عرصه امنیت این مجموعه متحمل شده از این پس بعنوان یگان حفاظت و در تعامل کامل با نیروی انتظامی  و البته به عنوان ضابط قضایی با دیگر مراجع قضایی به کار خود ادامه خواهد داد.

صابری با اشاره به اینکه یگان حفاظت ، به عنوان پیشانی و خط مقدم حضور فیزیکی در هر بندر است گفت : اخلاق  مداری و احترام  به مشتریان از جمله اهداف مهم انسانی و سازمانی ما می باشد که امیدوارم بیش از پیش مورد تاکید قرار گیرد.

در ادامه فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بیان تاریخچه فعالیت نیروی های حفاظتی در سازمان بنادر و دریانوردی از تبدیل گارد سابق به یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در بهمن ماه ۱۳۹۵خبر داد و گفت دستورالعمل اجرای آن که در تاریخ ۹/۶/۱۳۹۴ از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به این سازمان ابلاغ شد و در بهمن ماه ۱۳۹۵ به اجرا در آمد.

سرهنگ جعفر اطمانی با بیان اینکه یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از جایگاه قانونی بین تمامی سازمان ها و ارگان های دولتی برخوردار است افزود فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از افسران شاغل در نیروی انتظامی با معرفی مدیرعامل سازمان و تأیید ستادکل نیروهای مسلح و با حکم فرماندهی نیروی انتظامی منصوب می شود.

در پایان این آیین ، محمود صابری مدیر بنادرو دریانوردی بندرلنگه لوح انتصاب بهنام جوکار به عنوان فرمانده یگان حفاظت بندرلنگه قرائت و به وی اهدا نمود و از زحمات عدنان عبدالرضایی مدنی تقدیر کرد.

گفتنی است از سال ۱۳۹۵ با  تفاهم سازمان بنادر و دریانوردی و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تشکیل  یگان حافظت در سازمان بنادر و دریانوردی،بهنام جوکار اولین فرمانده یگان حفاظت  است که در سازمان بنادر و دریانوردی معارفه می شود.مطلب اولین فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در بندرلنگه معارفه شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *