برگزاری رویدادهای فرهنگی در بناهای تاریخی بستری مناسب برای رشد گردشگری است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶
جابجایی و حمل کالای ملوانی به شکل تجمیعی در خوزستان مجاز است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۴, ۱۳۹۶

افتتاح غرفه عرضه وفروش محصولات خوشه دست بافته ها در یاسوج : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد  از راه اندازی غرفه عرضه و فروش  محصولات خوشه دست بافته ها از سوی شرکت شهرک های صنعتی استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی ساتان، سهراب بنام اظهار داشت:  راه اندازی این غرفه  در یکی از ورودی های مرکز استان علاوه بر معرفی و شناساندن بیشتر این صنعت موجب توسعه و رونق بازار دست بافته ها و هنرمندان شود.


به گفته وی برپایی نمایشگاه ها و بازارچه های صنایع دستی فرصت مغتنمی  است که می تواند با فراهم کردن بستر مناسب به منظور ارائه محصولات متنوع برای همه اقشار قابل بهره برداری باشد.


مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: این نمایشگاه  به نمایندگی از ۱۴ غرفه دست بافته ها فعال در بازارچه دائمی مجتمع محمد رسول الله(ص) یاسوج، در ورودی این شهر افتتاح شد.


وی معرفی و فروش صنایع دستی استان به مسافران و بازاریابی بیشتر برای عرضه تولیدات بازارچه را ازاهداف این اقدام دانست و ابراز کرد: صنایع دستی و دست بافته های استان از لحاظ رنگ بندی، طرح ، نقش و بافت کم نظیر هستند که به دلیل عدم آشنایی وتمایل مردم به خرید، نبود بازار فروش و درنهایت صادرات تا کنون رونق خوبی نداشته است که با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم به بازارهای هدف و غایت نهایی که تولید و اشتغال پایدار دست یابیم    .


بنام  با اشاره به تخفیفات ویژه اقلام غرفه ، از ادارات و مؤسسات دولتی و غیر دولتی  خواست تا با خرید صنایع دستی به توسعه و رونق بازار این صنعت کمک کنند.


وی با بیان اینکه غرفه مذکور ازاستقبال خوب همشهریان و مسافران برخوردار بوده است، افزود: علاوه بر فروش صنایع دستی استان از قبیل جاجیم، گلیم، جاقرآنی، کیف و…سوغات محلی این منطقه نیز به مشتریان عرضه می شود.مطلب افتتاح غرفه عرضه وفروش محصولات خوشه دست بافته ها در یاسوج : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *