واحدهای تولیدی به رفتارشناسی رقبا و مشتریان خود بپردازند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۵, ۱۳۹۶
آغاز مرمت بافت تاریخی شهمیرزاد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۵, ۱۳۹۶

امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با شرکت سرمایه گذار کره ای – مجله خبری اقتصاد پیشرو
طی مراسمی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران ، تفاهم نامه همکاری در زمینه انجام فعالیت های اقتصادی در بندر نوشهر با شرکتConsulting Co.Ltd J.J کشور کره جنوبی به امضاء رسید .

  به گزارش روابط عمومی ، بر اساس این تفاهم نامه که عصر دوشنبه ۱۳ آذر ماه در بندر نوشهر به امضای محمد تقی انزان پور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران و Ju Yeon park مدیر عامل شرکت Consulting Co.Ltd J.J  رسید شرکت کره ای حدود ۵۰۰ میلیون دلار در بندر نوشهر سرمایه گذاری خواهد کرد . 

     مدیر کل بنادر مازندران با اشاره به مفاد توافقنامه خاطر نشان کرد : در این توافقنامه شرکت کره ای علاقمندی خود را جهت سرمایه گذاری در اجرای طرح توسعه اراضی بندر نوشهر برای انجام فعالیت های مرتبط دریایی و بندری بر اساس طرح های مصوب سازمان بنادر و دریانوردی و با رعایت مقررات جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود .

     انزان پور افزود : همچنین مقرر شد شرکت کره ای ظرف مدت یک ماه از تاریخ امضاء توافقنامه نسبت به تقاضای اخذ مجوز سرمایه گذاری از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران اقدام نماید . 

     وی تصریح کرد : این توافقنامه هیچ گونه بار مالی و حقوقی برای طرفین نداشته و طرفین موافقت نمودند که جزئیات اجرایی مربوط به طراحی ، اجرا ، میزان هزینه های طرح ، دوره بازگشت سرمایه و بهره برداری از سرمایه گذاری که در اثر اجرای این توافقنامه صورت خواهد گرفت را بر اساس قراردادی که متعاقباً تنظیم و امضاء خواهند نمود مورد اقدام قرار دهند . 

 

 

 مطلب امضای تفاهم نامه همکاری میان اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با شرکت سرمایه گذار کره ای برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *