گزارش دوازدهمین اجلاس کمیته میراث‌فرهنگی ناملموس در کره جنوبی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۶, ۱۳۹۶
چهارشنبه‌بازار صنایع‌دستی داراب در محل قصر آینه برگزار شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۶, ۱۳۹۶

انجام ۲۳ هزار بازرسی از اصناف استان زنجان در ۸ ماهه سال – مجله خبری اقتصاد پیشرو


انجام 23 هزار بازرسی از اصناف استان زنجان در 8 ماهه سال

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در هشت ماهه امسال بیش از ۲۳ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام گرفته است.

به گزارش شاتا، ناصر فغفوری با اعلام این خبر افزود: در هشت‎ ماهه امسال، یک هزار و ۱۴۰ پرونده تخلف از واحدهای صنفی استان زنجان تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه مجموع بازرسی‎های به عمل آمده از واحدهای صنفی استان زنجان در هشت‎ ماهه امسال ۲۳ هزار و ۲۷۴ مورد بوده است، تصریح کرد: در پی این بازرسی‎ها یک هزار و ۲۷۹ فقره تخلف از اصناف استان هم در حوزه‎های مختلف شناسایی شده است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه ۱۹۲ مورد از تخلفات شناسایی شده در طول سال‎ مربوط به گران‎فروشی است، اضافه کرد: ۱۴۵ مورد از تخلفات کم فروشی، ۶۶ مورد تقلب و ۳۵۷ مورد عدم درج قیمت و نصب نرخ‎نامه بوده است.

فغفوری به شناسایی ۱۸۲ مورد از تخلفات درهشت ماهه گذشته در حوزه عدم صدور صورت حساب و فاکتور از اصناف استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: ۱۳۰ مورد از تخلفات به دلیل نداشتن پروانه کسب واحد صنفی ثبت شده است.

وی تخلف در حوزه حمل و نقل نگهداری، عرضه و فروش کالاهای قاچاق را ۱۴۲ مورد اعلام کرد و ادامه داد: عدم رعایت دستورالعمل‎های بهداشتی نیز ۱۸ مورد بوده است.

اخبار مرتبطمطلب انجام ۲۳ هزار بازرسی از اصناف استان زنجان در ۸ ماهه سال برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *