چهارشنبه‌بازار صنایع‌دستی داراب در محل قصر آینه برگزار شد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۶, ۱۳۹۶
حفاظت و نگهداری از میراث‌فرهنگی اولویت ستاد اجرایی فرمان امام است/ دیوارکشی در کافه نادری کذب است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۱۷, ۱۳۹۶

ثبتنام ۸۰ درصد از انبارهای عمومی آذربایجان شرقی در سامانه جامع انبار – مجله خبری اقتصاد پیشرو


ثبتنام 80 درصد از انبارهای عمومی آذربایجان شرقی در سامانه جامع انبار

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از ثبت مشخصات ۸۰ درصد از انبارهای عمومی سطح این استان در سامانه جامع انبار خبر داد.

به گزارش شاتا، حسین نجاتی در سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر، افزود: بر اساس تعاریف موجود در سامانه جامع انبار، تمام موقعیت‌های مکانی مبدا و مقصد بارگیری از سوی این سامانه، انبار تلقی شده و ثبت اطلاعات درآن الزامی است.

وی تصریح کرد: تاکنون تنها اطلاعات ۱۲ هزار واحد انبار در سامانه ثبت شده است که پیش بینی‌ها بیش از این رقم است.

نجاتی با اشاره به اینکه از ماه گذشته صدور بارنامه از سوی سازمان حمل و نقل جاده ای کشور بر اساس مبدا و مقصدهای ثبت شده در سامانه جامع انبارها انجام می‌گیرد ابراز داشت : حمل و نقل کالاهایی که مبدا و مقصد آنها توسط صاحبان انبار اعم از خرده و عمده در سامانه جامع انبارها ثبت نشود، دچار مشکل خواهد شد.

گفتنی است که سومین جلسه کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان آذربایجان شرقی به ریاست استاندار این استان تشکیل برگزار شد.

اخبار مرتبطمطلب ثبتنام ۸۰ درصد از انبارهای عمومی آذربایجان شرقی در سامانه جامع انبار برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *