پاکتهای بزرگترین مزایده امسال سازمان خصوصی سازی بازگشایی شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
سازمان بنادر و دانشگاه امیرکبیر قرارداد همکاری امضا کردند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
اسفند ۲۳, ۱۳۹۶

بیش از ۲۶ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان اردبیل انجام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از زمان شروع طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۷ در این استان ( همزمان با سراسر کشور) ۲۶ هزار و ۱۲۰ مورد بازرسی به ثبت رسیده است.

به گزارش شاتا، سید حامد عاملی با بیان این مطلب، افزود: با گذشت ۴۰ روز از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۷ ، ۲۵۴ مورد گزارش مردمی از تخلفات بازار استان که از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ به ثبت رسیده مورد بررسی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: در پی تماس با سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان، بازرسان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل گزارش مراجعه کرده و تخلفات را بررسی می‌کنند.

عاملی افزود: از تعداد گزارش مردمی ذکر شده ۸۸ مورد متخلف شناخته شده و ۱۶۴ مورد نیز فاقد تخلف شناسایی شده است و ۲ مورد نیز در دست بررسی و رسیدگی است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت : در جریان بازرسی‌ها ، ۵۲۲ پرونده به ارزش ۲ میلیارد و ۹۴۷ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۸۰۹ ریال پس از تکمیل جهت انجام مراحل قانونی و رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

عاملی با بیان اینکه بازرسی‌ها به صورت دوره‌ای همچنان تداوم دارد، اضافه کرد: انتظار می‌رود شهروندان نیز در صورت مشاهده تخلف در فروش کالا مراتب را از طریق سامانه ارتیاطی ۱۲۴در اردبیل و شهرستانهای تابعه اطلاع دهند تا در سریعترین زمان ممکن رسیدگی شود.مطلب بیش از ۲۶ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان اردبیل انجام شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *