گزارش خبری مربوط به مصوبات جلسه دویست و سیزدهم هیات سرمایه گذاری خارجی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷
معدن جدید پتاس با ذخیره ۱٫۲ میلیارد تن درخراسان جنوبی کشف شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مرداد ۲۱, ۱۳۹۷

تازه ترین مصوبات هیات واگذاری اعلام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


تازه ترین مصوبات هیات واگذاری اعلام شد


به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، جلسه اخیر هیات واگذاری با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و سایر اعضا تشکیل شد که بر این اساس مقرر شد دو قطعه املاک متعلق به شرکت پشتیبانی امور دام به صورت نقد از طریق مزایده عمومی و نیز سهام شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده واگذار شود. همچنین در این جلسه هیات واگذاری در چارچوب اختیارات قانونی با انحلال سهام کلیه شرکتهای غله و خدمات بازرگانی مناطق موافقت نمود و مقرر شد اقدامات آن آغاز گردد.


این گزارش می افزاید: تصویب قیمت پایه و شرایط واگذاری سردخانه شهید حقانی بندرعباس، سیلوی قائم بتنی ارومیه، انبار ساده سلماس، سیلوی قدیم سنقر، سیلوی قدیم قائم بتنی کرمانشاه، سیلوی قائم بتنی کنگاور، سیلوی اداری انبار اردکان، سیلوی اداری انبار بروجن، سیلوی اداری انبار مهریز، سیلوی اداری انبار میبد، سیلوی اداری انبار یزد ابرکوه، سیلوی قائم بتنی سراوان، زمین سردخانه چابهار و اداری مسکونی یک واحد انبار خاش نیز(همه موارد به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده) از دیگر مصوبات جلسه اخیر هیات واگذاری بود.


همچنین در این جلسه با قیمت پایه و شرایط واگذاری زمین جایگاههای سوخت عباس آباد به صورت نقد، جایگاه سوخت شماره یک خرم آباد به صورت نقد و اقساط و نیز جایگاه سوخت شماره ۲۲ تهران به صورت نقد و اقساط از طریق مزایده عمومی موافقت شد.


اصلاح و تصویب دستورالعمل واگذاری سهام یا بنگاههای قابل واگذاری از طریق مذاکره از دیگر مصوبات هیات واگذاری در این جلسه میباشد.


بنا به همین گزارش، همچنین الحاق و درج نام برخی شرکتها به فهرست بنگاههای مشمول واگذاری سال ۹۷ و نیز تصویب تخفیف خوش حسابی به دو مورد خریداران بنگاههای واگذار شده شامل جایگاه سوخت آستارا و شرکت پالایش و پژوهش خون و نیز تعیین تکلیف دریافت سود فروش اقساطی دوره تاخیر پرداخت بخش نقدی معامله نیروگاه شاهرود از جمله مصوبات این جلسه هیات واگذاری بوده است.مطلب تازه ترین مصوبات هیات واگذاری اعلام شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *