پیشنهاد ارزی واردکنندگان دارو – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷
افزایش ۲ برابری ورود گردشگران به مشهد > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۲, ۱۳۹۷

امضای تفاهم نامه سه جانبه سازمان صنایع کوچک با بسیج مستضعفین و مدیریت صنعتی / ارتقای توانمندی بنگاه‌های اقتصادی و توسعه فضای کسب و کار – مجله خبری اقتصاد پیشرو


درمراسم امضای تفاهم‌نامه سه جانبه میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران،سازمان بسیج مستضعفین و سازمان مدیریت صنعتی بر توسعه و شکوفایی صنعتی با اولویت نقاط محروم و کمتر برخوردار تاکید شد.

به گزارش شاتا، در این مراسم که در محل سالن کنفرانس سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی برگزار شد ، همکاری در خصوص ارتقای توانمندی و افزایش قابلیت در بنگاه‌های اقتصادی و توسعه فضای کسب و کار با در نظر گرفتن چارچوب اجرایی راه اندازی کلینیک های کسب و کار در دستور کار سه سازمان قرار گرفت.

این تفاهم نامه از زمان امضا برای ۳ سال تعیین شده است که طرفین پس از امضا ملزم به تشکیل کمیته ای با عنوان کمیته راهبری جهت تعیین سازوکار همکاری شده اند.

اجرای برنامه های مشترک در حوزه صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی شامل کمک به توسعه و شکوفایی صنعتی با اولویت نقاط محروم و کمتر برخوردار از طریق حمایت و پشتیبانی لازم جهت ارتقای توانمندی و افزایش قابلیت در بنگاه‌های اقتصادی و توسعه فضای کسب و کار، فرهنگ سازی در این حوزه و همچنین کمک به فعال سازی صنایع راکد و نیمه فعال از موضوعات همکاری این تفاهم نامه است.

گفتنی است، در صادق نجفی«مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران»، فرشاد مقیمی«معاون صنایع کوچک این سازمان» و جمعی از معاونین و مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، شهبازی«مدیر عامل سازمان بسیج مهندسین صنعتی»، ابوالفضل کیانی«مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی» حضور داشتند.مطلب امضای تفاهم نامه سه جانبه سازمان صنایع کوچک با بسیج مستضعفین و مدیریت صنعتی / ارتقای توانمندی بنگاه‌های اقتصادی و توسعه فضای کسب و کار برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *