نامه جدید وزیر ورزش به رئیس جمهور درباره خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷
قوانین دریایی بسترساز رشد تجارت بین المللی است/ ضرورت استفاده مطلوب از اشتغالزایی در حوزه دریانوردی/ توجه دریاییان به قوانین دریایی آینده ای بهتر را رقم می زند/ ظرفیت بالایی برای سوق دادن جوانان به حوزه دریانوردی وجود دارد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۷, ۱۳۹۷

چهار هزار و ۳۰۰ تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو


چهار هزار و 300 تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت:طی بازرسی های صورت گرفته از بازار و واحدهای صنفی استان تاکنون چهار هزار و ۳۰۰ تخلف صنفی مورد شناسایی قرار گرفت.

به گزارش شاتا، علی پرزحمت افزود:این تعداد تخلف از ابتدای سالجاری تاکنون در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، صادر نکردن فاکتور، درج نکردن قیمت و قاچاق کالا شناسایی شده است.

وی با اشاره به طرح ویژه نظارت بر بازار ادامه داد: در این طرح نیز تاکنون ۷۰۰ مورد بازرسی از انبارها، واحدهای صنفی، انبارداران و عمده فروش ها صورت گرفت و ۳۵ پرونده اعلام نکردن موجودی انبار، ۶ پرونده احتکار و ۱۱ پرونده اختفا و امتناع از عرضه کالا در تعزیرات حکومتی تشکیل شد.

پرزحمت یادآور شد: دوهفته گذشته یک انبار مواد شوینده که به جرم احتکار توسط بازرسان سازمان صنعت کشف شده بود بعد از صدور رای قضایی با قیمت مصوب وارد بازار شد و به زودی ۲ انبار دیگر مواد شوینده، پکیج و قطعات خودرو نیز با نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان در بازار عرضه خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: خوشبختانه با تشدید طرح نظارت بر بازار تخلفات صنفی و احتکار و اختفای کالاها کمتر شده، به گونه ای که از هفته گذشته تاکنون میزان کشف و شناسایی تخلف صنفی و انبارهای احتکار و اختفا سیر نزولی یافته است.

وی اظهار داشت: هدف از رصد بازار نظارت بر قیمت کالاهای اساسی و جلوگیری از تخلفات صنفی است که توسط گشت های مشترک سپاه،تعزیرات، نیروهای انتظامی و گزارش های مردمی صورت می گیرد.

۱۲۰ بازرس افتخاری و ثابت، کار نظارت بر ۱۶ اتحادیه و ۳۲ هزار واحد صنفی را در استان قزوین برعهده دارند.

اخبار مرتبطمطلب چهار هزار و ۳۰۰ تخلف صنفی در قزوین شناسایی شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *