جزئیات مشمولین سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۹, ۱۳۹۷
افزایش ۲۱۱درصدی صادرات غیرنفتی در بندر کیش/ تعداد مسافران دریایی جزیره کیش ۲ برابر شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۱۹, ۱۳۹۷

اجرای۷۵ هزار بازرسی در سطح استان سیستان و بلوچستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: طی ۵ ماهه سالجاری تعداد ۷۵ هزار و ۹۹۹ بازرسی در استان انجام شده است.

به گزارش شاتا ، میرشکار رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با بیان مطلب فوق اظهار داشت : بازرسی هایی در بخش های قاچاق کالا ، انبارها و سردخانه ها ، آرد و نان ، واحدهای صنفی و ۵ طرح نظارتی تخصصی (ویژه نوروز، محصولات زراعی ، ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی مصالح ساختمانی، طرح نظارتی طلاوجواهر) صورت پذیرفت که منجر به تشکیل ۲ هزار و ۶۴۲ پرونده شد .

وی افزود: در بازه ی زمانی ۵ ماهه امسال در بخش های قاچاق کالا تعداد ۹ هزار و ۹۶۹ بازرسی با تشکیل ۱۴۶ پرونده ، انبارها و سردخانه ها ۵۲۹ بازرسی (۴۹۹ مورد مربوط به انبارها و ۳۰مورد مربوط به سردخانه ها می باشد) ، آرد و نان تعداد ۳ هزار و ۳۵۷ بازرسی با تشکیل ۱۳۲ پرونده ، صورت پذیرفته است .

میرشکار در رابطه با عملکرد حوزه ی ستاد خبری بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت طی ۵ ماهه امسال ، اعلام داشت : کل گزارشات دریافتی طی این مدت یک هزار و ۶۱۵ مورد می باشد که از این تعداد ۱۱۰۲ مورد تلفتی، ۷۳ مورد کتبی ،۲۶۳ مورد حضوری، از طریق پورتال ۱۸ مورد و از طریق پیامگیر ۱۵۹مورد می باشد .

وی ادامه داد: از کل گزارشات دریافتی به بخش ستاد خبری در مدت ۵ ماهه سلجاری تعداد ۶۸۷ مورد متخلف ، تعداد ۷۵۹ مورد غیر متخلف ، تعداد ۱۱۰ مورد در دست بررسی و ۵۹ مورد نیز منجر به رضایت شاکی گردیده است .

مبرشکار خاطرنشان کرد :از ابتدای سال تا کنون تمام یک هزار و ۶۱۵ مورد گزارش دریافتی به ستاد خبری مربوط به گرانی بوده است و هیچ گونه گزارشی در خصوص کمبود کالا دریافت نگردیده است و بیشترین گزارشات دریافتی از ابتدای سال تا کنون مربوط به میوه و سبزی، مرغ و گوشت ، بنزین گاز ، نوشابه ، روغن مایع ، برنج ، لبنیات و… می باشد.مطلب اجرای۷۵ هزار بازرسی در سطح استان سیستان و بلوچستان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *