اتمام واگذاری های بورسی/ آزادسازی سهام عدالت؛بزودی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷
قرارداد با شرکت هندی؛ صرفا اپراتوری فاز یک ترمینال بندر شهیدبهشتی است/ امکان مذاکره و جذب سرمایه گذار برای سایر بخش های بندر شهیدبهشتی وجود دارد/ هدف نظام؛ فعالیت بندر شهیدبهشتی در قواره بین المللی است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۰, ۱۳۹۷

۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش معدن استان زنجان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


میزان سرمایه گذاری صورت گرفته در بخش معدن استان زنجان تاکنون بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال می باشد.

به گزارش شاتا، ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با اعلام خبر فوق افزود: به طور کلی ۳۷۱ معدن در استان زنجان وجود دارد که از این تعداد ۳۰۹ معدن به صورت فعال می باشد.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاری صورت گرفته برای این معادن یکهزار و ۹۴۹ میلیارد و ۶۹۸ میلیون ریال می باشد که در آنها ۲ هزار و ۶۳۵ نفر مشغول به کار هستند.

فغفوری با اشاره به تعداد معادن به بهره برداری رسیده در ۵ ماهه نخست سال جاری اظهار داشت: در ۵ ماهه اول سال ۹۷ ، پروانه بهره برداری برای ۱۱ معدن در استان زنجان صادر شده است که سرمایه گذاری صورت گرفته برای این معادن ۲۸ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال می باشد.

وی تصریح کرد: اشتغالزایی ایجاد شده در این معادن ۵۱ نفر می باشد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با اشاره به میزان حقوق دولتی دریافتی در این مدت یادآور شد : ۱۲۴ میلیارد و ۵۵۴ میلیون ریال حقوق دولتی دریافتی در ۵ ماهه سال جاری بوده است.

وی خاطر نشان ساخت: در سال ۹۶ ، ۲۰ فقره معدن غیر فعال در استان فعالسازی شده است.مطلب ۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش معدن استان زنجان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *