رونمایی از خدمات جدید امدادخودرو کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با حضور مونسان > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷
۹۸ درصد مشمولان سهام عدالت سود دریافت کردند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

ملاقات هیات اقتصادی ایالت های هامبورگ و هول اشتاین آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری – مجله خبری اقتصاد پیشرو
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، آقایان رینهارد مه یر، وزیر کار، حمل و نقل، تکنولوژی ایالت هول اشتاین و آقای فرنک هورچ، وزیر اقتصاد، حمل و نقل و نو آوری ایالت هامبورگ آلمان و هیات همراه صبح روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ با قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری ملاقات و گفتگو نمودند.

این نشست که با حضور بیش از ۴۰ نفر از صاحبان و مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ و معتبر این ایالتها شامل حوزه‌هایی از ساخت ماشین‌آلات، حمل و نقل و بنادر، مدیریت منابع آب و انرژی برگزار گردید، موضوعات مهمی از جمله اراده دولتهای دو کشور برای گسترش بیشتر مناسبات بانکی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری، ضمن استقبال از گسترش روابط اقتصادی با آلمان، قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری خارجی در ایران را تشریح نمودند و تاکید کردند؛ انجام هرگونه سرمایه گذاری در ایران توسط شرکتهای آلمانی در ایران هیچ محدویتی نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه ایران کشوری دارای پتانسیل‌های فراوان برای سرمایه‌گذاری است، سرمایه‌گذاران آلمانی را به تقویت همکاری در زمینه بنگاههای کوچک و متوسط تشویق کرد. وزرای اقتصادی دو ایالتهای هامبورگ و هول اشتاین نیزدر این نشست، ضمن تاکید بر گسترش همکاریهای اقتصادی فی مابین، هدف این هیات به ایران را بررسی راهکارهای توسعه همکاریها و تشویق بخشهای خصوصی دو کشور برای سرمایه گذاری در ایران عنوان نمود.   مطلب ملاقات هیات اقتصادی ایالت های هامبورگ و هول اشتاین آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *