۹۸ درصد مشمولان سهام عدالت سود دریافت کردند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷
سازمان بنادر با جذب سرمایه گذار خارجی به سمت افزایش اشتغال و توسعه بنادر حرکت می کند/ حاکمیت بنادر جزو وظایف ذاتی دولت است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۱, ۱۳۹۷

تاکید برکنترل بازار شکر و گوشت در ستاد تنظیم‌ بازارآذربایجان غربی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی‌ به‌ریاست‌ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور رییس سازمان صمت استان، دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.

به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: طبق هما‌هنگی‌های صورت گرفته بین اعضای ستاد تنظیم بازار استان اقداماتی در حوزه بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالا صورت گرفت که این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

وی در خصوص وضعیت بازار گوشت نیز تصریح کرد: با هماهنگی امور پشتیبانی دام ، سازمان اقدام به توزیع ۱۰تن گوشت قرمزگرم گوسفندی خواهد کرد که در صورت کشش بازار این میزان به ۲۰ تن افزایش می یابد .اولویت توزیع و پخش گوشت در استان با شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای سطح استان است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به اینکه استان آذربایجان غربی به عنوان یکی از قطب های تولید کننده دام و طیور می باشد بنابراین تولید کنندگان و کشتارگاه های استان برنامه مدونی برای خروج گوشت گرم به استان های دیگر بعد از تامین نیازهای داخل استان داشته باشند.

وی افزود: در خصوص کالاهای اساسی مثل برنج، روغن و شکر نیز باید همواره ذخیره کافی در استان وجود داشته باشد.

اسکندری اظهار داشت: با توجه به نیاز فعلی بازار به شکر و کمبود آن در سطح عرضه مقرر شد طی هفته جاری مقدار ۱۰۰۰ تن شکر جهت مصارف عمومی و تنظیم بازار این کالا به بازار تزریق شود.

وی ادامه داد: برای متعادل سازی بازار لاستیک و تایر خودروهای سنگین و سواری با همکاری ادارات کل زیربط هماهنگی جهت تهیه و توزیع صورت گرفته است .

وی بیان کرد: درراستای توزیع کالاهای اساسی یارانه دار و دقت در توزیع آن و اینکه به دست مصرف کننده واقعی برسد شبکه های توزیع رابه تعداد ۱۰۷ مرکز فعال نموده و تعاونی های مذکور و نیز نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد حضرت امام خمینی و سازمان بهزیستی را در اولویت تحویل قرار گیرند.مطلب تاکید برکنترل بازار شکر و گوشت در ستاد تنظیم‌ بازارآذربایجان غربی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *