اثر منفی نوسان ارز بر واگذاریهای دولت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۸, ۱۳۹۷
دعوت از صادرکنندگان و سرمایه گذاران آفریقای جنوبی برای حضور در بندر امیرآباد/ ارایه امتیازات مناسب برای جذب سرمایه گذاران/ ابراز تمایل آفریقای جنوبی برای صادرات کالا از ایران به روسیه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۲۸, ۱۳۹۷

عرضه محموله کالای کشف شده دربازار قزوین – مجله خبری اقتصاد پیشرو


دومین محموله کالای کشف شده در قزوین شامل ۹۹۰ پکیج شوفاژ به ارزش ۲۶ میلیارد ریال امروز در قزوین عرضه شد.

به گزارش شاتا، در این مراسم که در یکی از فروشگاه های شهر قزوین برگزار شد، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان قزوین، علی پرزحمت رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان حضور داشتند.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان در حاشیه این مراسم گفت: این محصولات که با ارز دولتی وارد و احتکار شده بودند در یک انبار در شهرستان آبیک کشف شدند.

پرزحمت افزود: اولین محموله کالاهای کشف شده که با نرخ دولتی به بازار قزوین عرضه شد شامل مواد شوینده بود و در روزهای آتی نیز یک محموله انواع پروفیل به ارزش ۱۲ میلیارد ریال روانه بازار خواهد شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اضافه کرد: تاکنون ۷۵۰ انبار استان بازرسی شده و ۵۰ پرونده احتکار و اختفا تشکیل شده است.

پرزحمت افزود:از این تعداد ۳۷ پرونده با صدور آرای قضایی تعیین تکلیف شده و مابقی نیز به مرور زمان بررسی و تعیین تکلیف خواهند شد.

شایان ذکر است ،در ماههای اخیر بیش از ۹۰۰ دستگاه پکیج احتکار شده توسط بازرسان استان شناسایی و کشف شده که امروز در مرحله اول ۲۰۰ دستگاه در قزوین و ۱۰۰ دستگاه در شهرستان آبیک توزیع شد.

این کالاها با ارائه کارت ملی، کپی پروانه ساختمانی از سوی متقاضیان و پس از تایید کارشناس اتحادیه توزیع می شود.مطلب عرضه محموله کالای کشف شده دربازار قزوین برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *