پتروشیمی بیستون – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۳۰, ۱۳۹۷
عملیات امداد پزشکی به خدمه شناور کتایون، در نزدیکی بندر بوشهر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
شهریور ۳۰, ۱۳۹۷

تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد .

به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در هشتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته فی مابین اعضای محترم ستاد تنظیم بازار استان اقدامات شایان ذکری در بحث بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالا صورت گرفته است و این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی با امور پشتیبانی دام سازمان مقدار ۱۱تن گوشت قرمزگرم گوسفندی وارد و با اولویت پخش گوشت مذکور به شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای در سطح استان توزیع شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به بازگشایی مدارس نمایشگاه های عرضه و فروش لوازم التحریر و تجهزات تحصیلی در مرکز استان و شهرستان ها برگزار شد.

وی افزود: جهت تامین پوشاک مدارس در استان ۱۰۰ الی ۱۲۰ هزار دست لباس توسط تولید کنندگان پوشاک با قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه گردید که ۱۰ درصد از این تولیدات بصورت رایگان در اختیار مدارس قرار گرفت.

اسکندری اظهار داشت: در شش ماهه سالجاری بیش از ۸۹ هزار بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح عرضه صورت گرقته که در طی این بازرسی ها ۳ هزارو ۹۳۷ فقره پرونده تخلف با ۴ هزارو ۱۲ عنوان تخلف به مبلغ بیش از ۴ هزار میلیون ریال پرونده تشکیل گردید و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

,وی بیان کرد: ۱۴ نفر اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز دولتی در استان شناسایی شدند که از این تعداد ۸ مورد بررسی نهایی گردیده، پرونده تخلف ارزی تشکیل شد.

وی ادامه داد: ۸ فقره تخلف صورت گرفته از اشخاصی که ارز دولتی از بانک مرکزی دریافت کرده بودند در حوزه واردات مواد غذایی، لوازم خانگی، ام دی اف، و غیره بود که اصلاً کالا وارد نکرده یا با قیمت ارز آزاد به بازار عرضه کرده اند.مطلب تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *