جوابیه سازمان خصوصی سازی به خبر تابناک – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱, ۱۳۹۷
سامانه SAT-AIS در بندرانزلی راه اندازی شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱, ۱۳۹۷

تاکید بر حمایت خانواده ها از خرید نوشت افزار ایرانی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با توجه به فعالیت ۲ واحد تولید نوشت افزار در استان، خانواده ها با خرید این اقلام داخلی به گردش چرخه اقتصادی تولید کمک کنند.

به گزارش شاتا، بهروز اسودی افزود: ۲ واحد تولید نوشت افزار در استان سمنان سالانه ۹ هزار و ۶۸۰ تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری تولید می‌ کنند.

وی خاطرنشان کرد: ۱۶۴ هزار عدد انواع کیف و چمدان نیز در کنار این مقدار نوشت‌ افزار در استان سمنان سالانه تولید می شود.

اسودی، خرید کالای ایرانی با هدف رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال را نیاز امروز جامعه عنوان و بیان کرد: فعالیت این ۲ واحد تولیدی برای ۱۴۵ نفر اشتغال ایجاد کرده و خانواده‌ ها با خرید هر نوشت ‌افزار داخلی، در آستانه سال نو تحصیلی، معضل بیکاری جوانان را از بین می ‌برند.

اسودی بیان کرد: یک واحد تولیدی نوشت‌افزار با اشتغال ۱۱۵ نفر سالانه ۹ هزار و ۲۸۰ تن انواع دفترچه و ملزومات اداری و مدرسه در استان سمنان تولید می کند.

رئیس سازمان صنعت و معدن سمنان یادآور شد: یک واحد تولیدی نوشت افزار دیگر نیز با اشتغال ۳۰ نفر، ظرفیت تولید ۴۰۰ تن مدادپاکن و وسایل ترسیمی و هفت هزار و ۵۰۰ قراض مغز اتود دارد.

وی بیان کرد: یک واحد تولیدی کیف و چمدان با اشتغال ۱۳ نفر سالانه ۱۶۴ هزار عدد انواع کیف و چمدان در استان سمنان تولید می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خاطرنشان کرد: امروزه قاچاق کالا و ارز صدمات فراوانی بر اقتصاد کشور وارد می‌کند و مشکلاتی نظیر کاهش تولیدات داخلی، افزایش بیکاری، گسترش بحران‌ های اجتماعی و به خطر افتادن امنیت شغلی در کشور را به همراه دراد.

وی یاد آور شد: با ورود کالاهای خارجی و قاچاق، آسیب های اجتماعی بسیاری مانند شکاف طبقاتی، تجمل گرایی،‌ خودباختگی و روحیه مادی‌ گرایی پدیدار و بازار کشور به بازار مصرف تولیدات غرب تبدیل می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: خرید و مصرف کالای ایرانی چرخ کارخانه ها را به حرکت درآورده، موجب تولید ثروت، شکوفایی اقتصاد ملی و افزایش سرانه یعنی رفاه بیشتر هر ایرانی می شود.مطلب تاکید بر حمایت خانواده ها از خرید نوشت افزار ایرانی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *